Super Sunday u Air Berlin: Los Angeles z blízkého okolí ČR od 10.913 Kč

, licence CC

Tradiční nedělní akce Air Berlin je tady i dnes. Pouze do 18. hodiny dnešního dne (4.12.) můžete tzv. „Super-Sunday“ využít k rezervaci zvýhodněných letenek do USA, výhodnou koupi představují především letenky do Los Angeles s možností odletu z Vídně, Drážďan nebo Norimberka. Pro cesty do konce března jsou nyní zpáteční letenky dostupné za ceny od 10.913 Kč, což představuje zhruba 20 až 25 % úsporu. Bonusem jsou rychlé přestupní časy a samozřejmě odbavené zavazadlo v ceně.

Za stejnou cenu můžeme rezervovat i letenky do Miami, kam však úspora není až tak markantní (cca 10%).

  • Cestovní období leden – březen 2017
  • Platí do dnešních 18:00 (4.12.)

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg.

Screenshot letenky z Drážďan do Los Angeles
Screenshot letenky z Drážďan do Los Angeles

Před cestou

ESTA

V případě, že nemáte platné elektronické povolení ke vstupu na území USA, vyřiďte si jej online. Celá procedura zabere maximálně 15 minut. ESTA do USA (14 USD).

Ubytování

Kalifornie nepatří mezi nejlevnější destinace, v běžných hotelech počítejte spíše s cenou začínající na 1.500 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. V USA však lze výrazně ušetřit na oblíbeném Airbnb, kde můžete ubytování pořídit i pod tisícovku na noc.

Půjčení auta

USA a Kalifornie především je stvořená k poznávání prostřednictvím půjčeného auta. Celkové náklady snižují především příjemné ceny benzinu, za samotný pronájem auta pak obvykle zaplatíte kolem 1.000 Kč na den. Srovnat nejlepší nabídky můžete například na portálu rentalcars.com.

Článek vydal Kryštof.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.