Tampa, Florida – 10.282 Kč

, licence CC

Foto: avarete / wikipedia

Léto v kabrioletu, kterým se budete prohánět po pobřeží Floridy, si přeje strávit snad každý.  Zpáteční letenky z Mnichova, případně Prahy se společností Delta Vám usnadní rozhodování v tom, kde budete letos trávit dovolenou. Letenky jsou dostupné v našem rezervačním systému a cestu můžete podniknout až do začátku letních prázdnin.

  • Rezervace na cestujlevne.com/letenky
  • Cena letenek:
    • Mnichov – Tampa: 10.282 Kč
    • Praha – Tampa: 11.523 Kč
  • Cestovní období: 1.dubna – 30.června
  • Rezervace do 29.března
  • Př. cest: 10.-24.dubna, 5.-19.května, 15.-24.června

ESTA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buďto platné vízum nebo nově pouze online schválení vstupu. To vyřídíte na stránkách esta.cbp.dhs.gov/ za poplatek 14$. Schválení proběhne buďto okamžitě nebo do 3 dnů.

Hotely na Floridě

Výhodnou nabídku tvoří ubytování v akci, které najdete pro celé Spojené státy americké v tomto odkazu – akce hotely USA. Standardní nabídku tvoří téměř 2.000 hotelů po celé Floridě, výčet najdete zde.

Půjčení automobilu

Nejen kabriolet si můžete zapůjčit na letišti v Tampě. Nejnižší denní sazba se na Floridě pohybuje okolo 500 Kč za auto v nejnižší americké kategorii. Rezervaci doporučuji provést přes náš srovnávač cen – srovnávač autopůjčoven
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tampa{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.