Tanzánie, Keňa, Etiopie, Uganda a jiné – 10.407 Kč

Foto: Mombasa, Keňa - RayMorris, flickr.com, licence CC

Dáváte-li přednost nespoutané přírodě v podobě pravého Safari před dovolenou u pláže nebo co víc, chtěli byste právě zkombinovat relax na pláži s poznáváním africké fauny, zvolte destinace v pravé černé Africe.

Společnost Turkish airlines, nejlepší aerolinie Evropy, nabízí zpáteční letenky z Milána do Keni, Tanzánie, Etiopie, Burkina Faso nebo Pobřeží Slonoviny již za 10.407 Kč.

Letenky na Pobřeží Slonoviny
Abidžan

Dostupné destinace pro odlet z Milána:

Některé letenky zahrnují delší mezipřistání v Istanbulu, za tímto účelem můžete využít bezplatné turistické prohlídky města, které mají cestující společnosti Turkish airlines zdarma. Případně můžete podniknout individuální výpravu do Istanbulu. Stop-over je možný přidat za cenu 50€ v každém směru.

Víza

Etiopie umožňuje obyvatelům ČR obdržet vstupní vízum po příletu na letiště, cena činí 20$. Stejně tak můžete obdržet vízum do Keni nebo Tanzánie po příletu, a to za poplatek 50$.

Víza do Burkina Faso je nutné vyřídit na zastupitelském úřadě ve Vídni. Víza do Senegalu, UgandyPobřeží Slonoviny vyřizuje úřad v Berlíně. Před cestou doporučuji pročíst doporučení a varování vydané MZV.

Do Milána za pár korun

Na atraktivitě této nabídky přidávají levné spoje do Milána nejen z Prahy, Brna, Bratislavy či Budapešti. Letět můžete doslova již za pár kaček – od cca 500 Kč / zpáteční letenky. Z Prahy se podívejte taktéž na nabídku společnosti ČSA, kteří nabízejí zpáteční letenky vč. 23 kg zavazadla za 1.990 Kč. Další levné letenky zakoupíte na wizzair.com, easyjet.com či ryanair.com

Některé linky míří na letiště Bergamo (BGY), odkud za 10€ přejedete na letiště Malpensa (netýká se easyJetu a ČSA).

Ubytování skrz srovnávač

Hotely v těchto destinací doporučuji srovnat skrz porovnávač nabídek, který naleznete na adrese Hotelscombined.com

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Abidjan{}3-default.png|Ouagadougou{}3-default.png|Nairobi{}3-default.png|Khartoum{}3-default.png|Dar Es Salaam{}3-default.png|Mombasa{}3-default.png|Entebbe{}3-default.png|Dakar{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Tibor 16.9.2013, 17:50

    Ked sme uz pri tej Afrike, tak zo Saudia airlines sa z Rima do Johanesburgu da letiet este lacnejsie.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.