TAP 20%: New York a Miami (z Prahy) – 9.847 Kč

Socha svobody + Miami beach - autoři: laverrue + .craig, licence CC

Chtěli byste navštívit pláže na Floridě, ale zároveň zažít atmosféru města, které nikdy nespí? Zkombinovat dovolenou na písčité pláži s procházkou po 5. Avenue ve stínu nejvyšších budov planety? Poté se vydejte do New Yorku a následně amerického letoviska Miami!

Díky probíhající promo akci společnosti TAP jsme pro Vás vyhledali další zajímavé varianty a ještě levnější letenky z Prahy do Miami i New Yorku!

  • Rezervuj letenky na flytap.com/cz
  • Uplatni kód FLYTAPCZ1013 (sleva 20%)
  • Cestovní období: 15.01.-31.05.2014
  • Prodej omezen do 15.října / vyprodání míst

Dostupné routingy a ceny:

NEW YORK:

  • Praha – New York – Budapešť za 9.847 Kč rezervuj »
  • Praha – New York – Praha za 10.310 Kč rezervuj »

MIAMI:

NEW YORK + MIAMI:

  • Praha – New York / Miami – Budapešť za 9.847 Kč rezervuj »
  • Praha – New York / Miami – Praha za 10.750 Kč rezervuj »

Při transatlantických letech s delším přestupem poskytuje aerolinka TAP Portugal zdarma ubytování v Lisabonu v 4*hotelu s odvozem z/na letiště. Tuto službu je nutné potvrdit po rezervaci letenky na českém zastoupení – info@globair.cz. Cena letenky nezahrnuje přesun z New Yorku do Miami – jak na něj je popsáno níže. Vstup do USA je umožněn s povolením ESTA.

Letenky New York + Miami

Letenky New York – Miami

Jak je uvedeno výše, jedná se o open-jaw letenky, tedy s příletem na jedno letiště a odletem z jiného. Přesun mezi těmito letišti je v režii cestujícího.

Vydat se z New Yorku do Miami můžete pomocí půjčeného automobilu, které není problém vyzvednout na letišti v Newarku a navrátit jej na letišti v Miami. Přehled cen jednotlivých autopůjčoven naleznete na portálu Rentalcars.com

Poněkud rychlejší a levnější variantou je přímý let mezi městy. Doporučuji využít dopravce JetBlue nebo Southwest airlines, kteří mají v ceně letenky zahrnuto i zavazadlo k odbavení – to naopak neposkytují standardní dopravci typu American Airlines, Delta a jiné. Letenku zakoupíte již za 88$ / 1.670 Kč.

Cílovým letištěm bude nejpravděpodobněji Fort Lauderdale, které druhé letiště přiřazené k oblasti v Miami.

Z Budapešti autobusem – 390 Kč

Spoj z Budapešti do ČR Vám díru v rozpočtu rozhodně neudělá. Ceny jízdenek do Prahy zpravidla nepřekračují hranici 400 korun, nejlevněji však zakoupíte jízdenku v předstihu u Eurolines.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}3-default.png|Miami{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.