TASMÁNIE s odletem z Londýna – 21.297 Kč

Tasmánie
Foto: Zátoka Wineglass, Tasmánie - JJ Harrison, licence CC

Návštěvu australského ostrova Tasmánie si můžete nyní dopřát za výhodnou cenu díky tarifu společnosti Royal Brunei airlines. Zpáteční letenky jsou oproti obvyklým 30 tisícům dostupné za 21.297 Kč s odlety z londýnského Heathrow a příletem do tasmánského hlavního města Hobart.

Cestovní období se mi bohužel nepodařilo získat. Situace však vypadá spíše na chybu v systému s tím, že cestovní období není nijak omezeno, přikládám alespoň několik příkladový termínů:

26.8. – 12.9.4 – 13.9.4 – 15.10.17 – 28.10.1 – 12.11.17.11. – 2.12. +/- 3 dny

O tom jak zažádat o vízum do Austrálie se můžete dočíst na stránkách MZV, pokud máte s výdejem australských víz zkušenosti, můžete se o ně podělit v komentářích níže.

tasmanie

Jak do Londýna na Heathrow

Cesta do Londýna a zpět Vás nemusí vyjít na více jak 2.000 Kč, stačí si zakoupit zpáteční letenky od některého z low-costových dopravců a následně jízdenky z letiště Stansted, Gatwick nebo Luton do centra Londýna. V Londýně již jen přesednete na metro a dojedete až na letiště Heathrow, cesta mezi letišti stojí přibližně 10-15 liber.

Je-li pro Vás přednější pohodlnější cesta, zvolte přímou linku z Prahy do Londýna se společností British airways, zpáteční letenku zakoupíte do 4,5 tisíce.

Ubytování v Hobartu od 505 Kč v 3*

Levné a přitom kvalitní ubytování není problém sehnat ani na Tasmánii. Nejlevnější hotely jsou dostupné od 505 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3* kategorii. Přehled hotelů naleznete zde – hotely Hobart.

Srovnat nabídku ubytování na Tasmánii však můžete i v srovnávači hotelových prodejců Hotelscombined.com

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hobart, Tasmánie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.