Tel Aviv, Izrael z Budapešti – 1.950 Kč

Izrael
Foto: Jerusalém, Izrael by David Shankbone, licence CC

Ať se již rozhodnete pro krátký poznávací pobyt napříč Izraelí nebo týdenní dovolenou u Mrtvého moře, letenky společnosti Wizzair Vás přinutí zvážit cestu na vlastní pěst. Z maďarské metropole zakoupíte zpáteční letenky do Tel Avivu již za 1.950 Kč na zimu 2014. Pokud máte v plánu cestu uskutečnit ještě letos, letenky zakoupíte do 3.000 Kč, častěji však dosáhnete i druhé nejnižší ceny 2.220 Kč.

Cena je konečná vč. tax, poplatků a příručního zavazadla v případě, že jste členem Discount klubu, nejste-li a cestujete ve dvou a více lidech, jedno členství za 750 Kč Vám ušetří nějaké finance + budete mít rok cestování za tyto ceny. V závěru rezervace ponechte měnu jako maďarský forint, neboť wizz kurz je značně nevýhodný.

Tel Aviv - 1.950 Kč
Tel Aviv – 1.950 Kč
  • Rezervuj na wizzair.com
  • Cena 1.950 Kč je dostupná pro týdenní pobyty v lednu/únoru
  • Cena 2.220 Kč a výše je dostupná od září do února 2014

Do Budapešti jednoduše a levně vybranými autobusovými linkami přímo z Prahy, Bratislavy a jiných větších měst. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

TIP: Nebojte se cesty na letiště v Budapešti (BUD). Jednodenní přestávkou nic nezkazíte a kvalitní 4* pokoje zarezervujete v Budapešti okolo 1.200 Kč za noc vč. snídaně. Akční nabídky pro Budapešť.

Izrael – vízum, hotely, auto

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Hotely v Tel Avivu nabízí nepřeberné množství pokojů různých kvalit a cenových kategorií. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj v centru Vás přijde na 1.315 Kč za noc. Nabídky hoteliérů naleznete zde.

Návštěvu Jerusalému, Zdi nářků či Mrtvého moře je vhodné si vypůjčit osobní automobil. V našem srovnávači si můžete vyhledat nejlevnější nabídky od renomovaných dealerů. Srovnej ceny autopůjčoven na letišti v Tel Avivu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.