Tel Aviv s ČSA z Prahy – 5.105 Kč

Izrael
Foto: Jerusalém, Tel Aviv - Kyle Taylor, Dream It. Do It, licence CC

Kvůli návštěvě Izraeli nemusíte cestovat za výhodnými letenkami až do Budapešti. Dáváte-li přednost přímému letu a zároveň kvalitnímu dopravci, zvolte možnost nákupu letenek s ČSA na trase Praha – Tel Aviv – Praha – Kodaň. Takto poskládaný let totiž vychází na pouhých 5.105 Kč místo obvyklé ceny 6.555 Kč.

 • Rezervuj letenky na csa.cz
 • Cestovní období: září – červen 2014
 • Vyjmutá data z cestovního období: 15.prosinec – 15.leden
 • V ceně 23 kg zavazadlo

Svou cestu samozřejmě můžete ukončit již v Praze a není nutné letět až do Dánska, stačí v Praze na transferové přepážce ČSA (ihned v terminálu po výlezu z letadla) oznámit, že zde cestu končíte. Vaše zavazadla bez Vás neodletí a nikdo Vás nutit pokračovat v cestě nebude, stejně tak nehrozí žádné sankce.

TIP: Vydáte-li se na cestu do 26.října a zvolíte si pro odlet čtvrtek či návrat pátek, máte možnost se proletět v dálkovém letounu typu Airbus 330 verze 300, který je ve flotile ČSA nově od května letošního roku. O tuto informaci se s námi podělil Michael P. na našem facebooku.

Letenky s ČSA do Tel Avivu

Jak postupovat při rezervaci?

Na webu csa.cz si nejdříve vyhledej klasickou zpáteční letenku Praha – Tel Aviv a najděte si termín, kde je konečná cena 6.555 Kč, následně si v ten samý termín poskládejte multi-city letenku. Ve vyhledávači zadáte jiný návrat a vyplníte Praha – Tel Aviv / Tel Aviv – Kodaň.

Případně doporučuji provést stejný postup i na trase Praha – Kodaň a nalézt nejlevnější varianty a nebo se stačí na nás obrátit v komentářích.

Izrael – vízum, hotely, auto

Vstupní vízum není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Hotely v Tel Avivu nabízí nepřeberné množství pokojů různých kvalit a cenových kategorií. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj v centru Vás přijde na 1.315 Kč za noc. Nabídky všech hoteliérů naleznete zde.

K návštěvě Jerusaléma, Zdi nářků či Mrtvého moře je vhodné si vypůjčit osobní automobil. V našem srovnávači si můžete vyhledat nejlevnější nabídky od renomovaných dealerů. Srovnej ceny autopůjčoven na letišti v Tel Avivu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Jan Trávník 22.7.2013, 10:42

  Nejlepší cena, na kterou jsem se dotal, je 5864 Kč (PRG-TLV, TLV-PRG-CPH 22.10 – 13.11) Co mám udělat pro to, abych našel levnější? díky

  • Dave 22.7.2013, 10:53

   Zkus jiný termín, např. 13.-20.11. je cena 5.105 Kč stále k dispozici. Každopádně koukám, že tarif byl už stažený z Galilea, takže je dost možné, že brzy cenu opraví i u sebe na webu…

 • moimoi 19.7.2013, 13:16

  planujes sem dava aj ponuky, z ktorych sprostredkovania by si nemal ziadne provize ?

  • Dave 22.7.2013, 10:46

   Takové nabídky jsou tu dnes a denně. Žádný lowcost nenabízí provizní systém. Pokud daná společnost nabízí provizní systém, nevidím důvod, proč se ho neúčastnit.

   Ty přeci nejsi nijak bit na tom zda jsem nebo nejsem v programu. Ba naopak, nebýt toho, že taková možnost existuje, zůstali bychom v době kamenné a tento portál by nemohl jít dopředu.

   Problém vidím v oblibě affiliate programu, kdy dnes jej nabízí téměř každá společnost.

 • moimoi 19.7.2013, 08:21

  externe odkazy na stranky mas nejak blbo nastavene, vid. odkaz na csa.cz a ve skutocnosti to je http://cestujlevne.com/czech-airlines a podobna stranka neexistuje 🙂

  • Dave 19.7.2013, 08:32

   Díky, opraveno 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.