Terravision

Terravision je síť autobusových dopravců po celé Evropě. Autobusové linky jsou však úzce specifikovány na transfery mezi letištěm a blízkými městy, neboli shuttle busy. Nejvíce obsluhovaných letišť nalezneme v Itálii a Anglii. Tento dopravce je na rozdíl od jiných velmi kladně hodnocen a najde si mezi cestovateli nespočet zastánců. Levný transfer s odjezdy a příjezdy na čas je to, co tuto společnost dělá jedničkou ve svém oboru.

terravision logo

Detaily k Terravision

 • Rezervace jízdenek na terravision.eu
 • Zavazadla se přepravují zdarma
 • Možnost využití následujícího spoje v případě zpoždění letu
 • Diskuze a recenze od cestovatelů v naší diskuzi

 Doprava z letiště v …

Itálie

Nejvíce obsluhovaných letišť nalezneme právě v Itálii, místě kde se tato společnost zrodila. Dopravu z letiště do centra města si tak můžeme zajistit v následujících destinacích:

Anglie

Druhou zemí, kde společnost poskytuje ve větším objemu své transfery do větších měst je Velká Británie. Shuttle spoje jezdí z:

 • Londýn – letiště Luton (LTN), stejně tak i letiště Stansted (STD), letiště Gatwick (LGW) a v neposlední řadě letiště Heathrow (LHR)
 • letiště Manchester (MAN) s Liverpoolem

Zbývající destinace

Ostatní země jsou vesměs zastoupeny spíše po jednom letišti. Terravision však stále expanduje a můžeme očekávat spoustu nových linek. V tuto chvíli je k dispozici doprava na:

 

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 5

 • Jana 5.2.2017, 19:20

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kde by som mohla vyreklamovať lístok od Teravision. Dňa 2.2 2017 sme mali doma kúpený lístok pre 2 osoby na 16:55 zo stanice Terminy na letisko Ciampino. Žiadny bus na toto letisko nešiel, tak sme sa odviezli spojom, za ktorý sme si samozrejme museli zaplatiť znova a ktorý nás tam doviezol.Boli sme veľmi nahnevaní. Za iných okolností by som sa na 8 € vykašľala, ale tie stresy boli dosť veľké, nakoľko nevieme jazyk. Našťastie všetko dobre dopadlo.Preto by som chcela sumu 8 € vrátiť. Ďakujem

 • Adéla 29.1.2016, 13:00

  Ahojky, prosím nikdo si neobjednávejte transfery s Terravision – především ne do Londýna (z jakéhokoli letiště) a zpět!!!!! Firma krachuje, není schopna zajistit přepravu, kterou kupodivu stále nabízí na jejich webovkách!! Na Stanstedu již vůbec nemá terminál a musíte žadonit u jiných přepravců, aby vás na voucher od Terravision vzali kamkoli do Londýna. Zpět je to ale ještě horší. Cizí přepravce na Viktorii vás posadí do busu, pak vás hodinu vozí po centru města a nakonec vás vykopne na Kings cross s tím, že je přestup, tam opět čekáte na jiného dopravce, který vás další hodinu a půl veze na letiště – pokud vůbec. My tímto způsobem zmeškali let, nocovali jsme na letišti, přebookovali jiný let celkem za 10 tis. a jeden z nás se už ani nevešel na ranní let, takže čekal až do večera!!! Z hrůzou jsme postupně začali zjišťovat, že terravision je v krachu, okrádá lidi a ve stavu v jakém se nachází, lidi schválně neinformuje a jen kasíruje peníze za dopravu!!!! Lidí prý nestíhají lety každý den a jsou jich tisíce, kteří budou požadovat náhradu škody!!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBRAT!!!!

  • Dita Husníková 16.2.2016, 19:46

   Souhlasím s Adélou, vrátili jsme se v neděli v noci z Londýna, dopravu ze STN jsme měli zařízenou s Terravision a obrovské komplikace už při transferu z letiště. Vouchery jsme měli koupené na Victoria Station, řidič busu nám řekl, že nás odveze pouze na Kings Cross, odkud už se musíme dostat sami! Při cestě zpět na letiště to bylo ještě horší, a to jsme se pro jistotu byli na informacích Terravision ptát, zda je to direct transfer a zda si tím jsou jisti, že jsme měli problémy při cestě z letiště, všechno nám potvrdil a ujistil, že ano!! Při nastupování do busu nám pak bylo sděleno, že nás vezou opět na Kings cross, kde bude čekat bus na letiště. Přijeli jsme tam, vyhnali nás ven, já spící 5leté dítě v náruči a nechali nás tam 40minut stát venku v zimě, než dorazil další bus z Victoria a naplnili ten na letiště!! Místo cesty hodinu, 20minut, jsme se trmáceli 2 a půl hodiny, letadlo jsme stihli o fous, šílený stres a nervy. S Terravision už nikdy více a rozhodně nedoporučuji!!

 • Mata 26.8.2015, 16:14

  rozhodně dopředu, namístě jsou velké fronty

 • luky 11.6.2014, 11:30

  ahoj měl bych dotaz jestli je potřeba mít koupený lístek dopředu v Římě, nebo stačí koupit až na místě?