Thajsko: Phuket pohodlným letem z Prahy – 16.414 Kč

Thajsko
Typické thajské loďky - MikeBehnken, licence CC

Rozhodujete-li se na poslední chvíli kam za teplem a zároveň neradi podnikáte krkolomné cesty k dosažení minimální ceny, určitě Vás zaujme nabídka švýcarských aerolinek Swiss. Ti nabízejí zpáteční letenky z Prahy na thajský Phuket za 16.414 Kč a to s možností pobytu přes Vánoční svátky.

  • Rezervuj letenky Praha – Phuket za 16.414 Kč (swiss.com)
  • Odlety v měsících: listopad, únor, březen
  • Návraty v měsících: listopad, prosinec a duben
  • Konkrétní termíny jsou uvedeny modrou barvou v kalendáři
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg a občerstvení po dobu letu
Praha - Phuket - 16.414 Kč
Praha – Phuket – 16.414 Kč

Vízum do Thajska není potřeba. Vaše cesta nesmí přesáhnout kontinuálně 30 dní pobytu, nejdéle však 90 dní v 6 měsících. Phuket je jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek v celém Thajském zálivu. Udělejte si výlet například na ostrovy Phi Phi, známé z filmu Pláž.

Levné resorty na Phuketu

Portál Agoda.com se specializuje na prodej hotelů, resortů, ale i levnějších „střech nad hlavou“ v jihovýchodní části Asie. Podobné ceny však naleznete i na portálu Booking.com, který figuruje jako majitel portálu Agoda.com.

Ptáte-li se kolik může pobyt v Thajsku stát, odpověď je jednoduchá a zcela jasná – téměř nic! Ubytování na noc seženete s přehledem do 200 Kč pro dvě osoby. Jídlo v místních restauracích je lahodné a ceny často nepřekročí 25 Kč / porce. Thajsko je prostě zimním rájem.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Phuket{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.