tip Eurovíkend: vánoční AMSTERDAM, 4*hotel – 2.750 Kč

Ubytování
, licence CC

Velmi nízké ceny za ubytování v Amsterdamu zaplatíte do dnešní půlnoci! 4* hotel nedaleko centra města vyjde 2 osoby a noc na 1.112 Kč! Hotel je vzdálen přibližně 30 minut od historického centra v kombinaci chůze + tramvaj. Pokoje za tuto cenu jsou dostupné do začátku Vánočních svátků. Hotel patří do velmi kvalitního řetězce NH Hoteles.

Rezervaci provádějte zde >>

Jak do Amsterdamu? Variant je několik. Mezi tu nejlepší patří samozřejmě přímý let z Prahy do Amsterdamu. Se společností easyJet zaplatíte na data 15.-17.prosince 1.638 Kč. Poslední možností je let s národním dopravcem za 2.783 Kč. Poslední možností je cesta přes Eindhoven (což ocení zejména východočeši).  Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu a zpět zakoupíte za 749 Kč vč. tax a poplatků, např. na data 7.-9. prosince (adventní víkend). Následné vlakové spojení z Eindhovenu do Amsterdamu zakoupíte za necelých 18€ / cesta (450 Kč).

Informace k letištím: Amsterdam (AMS), Eindhoven (EIN)

[insetleft title=“Vánoční eurovíkend“]letecky za 2.750 Kč[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem je avizované datum 15.-17.prosince, tedy sobota – pondělí. Letenky pro 2 osoby vycházejí na 3.276 Kč vč. všech poplatků a tax + zdarma příruční zavazadlo bez váhového omezení. Ubytování na tyto 2 noci zakoupíte za 2.224 Kč! Celkové náklady pro 2 osoby za letecký eurovíkend činí 5.500 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Amsterdam{}1-default.png|Van Leijenberghlaan 221, Zuideramstel, 1082 GG Amsterdam{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Amsterdam“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.