Tokio, Japonsko – 6.220 Kč

Japonsko
, licence CC

Tento víkend nabízí společnost Alitalia 20% slevu na veškeré své lety zakoupené přes jejich stránku.

Nabízí se možnost nakombinovat let z Milána do Tokia a zpět do Budapešti. Celková cena v určitých termínech je 311 € a po slevě velmi zajímavých 249 €, tedy cca 6.200 Kč.

Letenky je nutné kupovat přes německou, italskou nebo polskou verzi a použít následující kód:  SPECIAL20DE, SPECIAL20IT nebo SPECIAL20PL – kód zadáte na stránce po vybrání letů.

Na letiště Milán Malpensa se snadno dopravíte přímo z Prahy se společností easyJet za cenu okolo 600 Kč a zpět z Budapešti za cenu okolo 350 Kč se společností Eurolines.

Ubytování v Japonsku, respektive v Tokiu naleznete zde a ceny se pohybují od 940 Kč za pokoj pro 2 osoby. Pokud máte v plánu cestovat po Japonsku, určitě si pořiďte Japan Rail pass.

 

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Tokyo“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.