HIT: Tokio, Japonsko – 7.808 Kč + ZDARMA průvodce

Japonsko
, licence CC

Atraktivní tarif na lety do Tokia je dostupný s odlety z Amsterdamu a návratem do Budapešti. Lety jsou operovány společností Alitalia s přestupy v Římě. Při vyhledávání zvolte možnost návratu z jiného letiště.

Jako příklad uvádím termín 26.října – 3.listopadu. Tarif je dostupný od června do 25.března s maximálním pobytem 1 měsíc a je k prodeji do 25.června.

Ke každé rezervaci zakoupené přímým prokliknutím z těchto stránek obdržíte od nás jako dárek průvodce Tokio od Lonely Planet v českém nebo slovenském jazyce! Stačí poslat na emailovou adresu cestujlevne@email.cz obrázek Vaší rezervace společně s Vaší adresou a my Vám průvodce zašleme (Část čísla rezervace a ostatní citlivá data si prosím začerněte například v malování, děkuji).

Do Amsterdamu můžete letět přímým spojem z Prahy za cca 700Kč operovaným společností easyJet, nebo se dopravit do Eindhovenu se společností Wizzair a odtud vlakem za cca 15€ do Amsterdamu. Z Budapešti zpět do Prahy dojedete za 350 Kč se společností Eurolines.

Ubytování v Tokiu seženete od 937 Kč za pokoj pro 2 osoby. Pro ubytování se slevou sledujte denně aktualizovanou bleskovou nabídku.

K návštěvě do Japonska není potřeba pro občany ČR vízum, Vaše návštěva však nesmí trvat déle, než 90 dní.

 

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Tokio“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.