TOP letenky do Chile: Santiago de Chile – 15.375 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Velmi atraktivní tarif si přichystal francouzský dopravce pro cestující z Maďarska. Zpáteční letenky z Budapešti do Santiaga de Chile zakoupíte za 15.375 Kč, což je přibližně o 7 tisíc méně, než klasický tarif ostatních dopravců ! Tarif je navíc vedený jako Premium Economy, což Vám při letu zajistí větší pohodlí a více mil do věrnostních programů.

  • Rezervuj letenky do Chile >>
  • Příklad cest: 15.6.-15.7., 25.8.-25.9. atd., termínů je opravdu dost!
  • Odlet v období: 1.června – 20.srpna a 20. – 31.prosince
  • Maximální pobyt: 1 rok

Pokračujeme na Velikonoční ostrovy

Neboli Rapa Nui. Pokud budete mít pár peněz nazbyt, nesmíte promarnit příležitost podívat se jak vypadá pupek světa. Velikonoční ostrovy jsou asi jeden z mála ostrovů, který láká turisty z celého světa nehledě na preference. Nevysvětlitelné sochy znázorňující postavy jsou zde již po staletí a nikdo nedokáže vysvětlit odkud a proč se dostali zrovna na tento ostrov.

Přípoj ze Santiaga vychází na 12.162 Kč. Věřte však, že se jedná o jednu z nejlevnější možností jak se na tento ostrov vůbec dostat. Letenky nejsou striktně omezeny a proto nebudete mít problém zkombinovat je s předchozí. Rezervuj letenku ze Santiaga na Rapa Nui >>

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Víza do Chile

Pro turistické účely nepotřebujete vstupní vízum. Povolení k pobytu pro maximální délku 90 dní obdržíte po příletu na letišti v Santiagu.

Hotely v Santiagu

Ubytování v Santiagu pořídíte na noc pro 2 osoby již za 660 Kč. Rezervujte ubytování v Santiagu s možností storna zdarma.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.