TOP ! Letenky z Prahy do BUKUREŠTI – 914 Kč

, licence CC

Vzdejme hold členovi našeho diskuzního fóra lucxovi. Dnes totiž upozornil na skvělou kombinaci letenek z Prahy do Bukurešti – vlákno k tématu (zde také naleznete screenshot letenek).

Letenky zakoupíte na stránkách Wizzair a to v následujícím pořadí:

  • 19.1. Praha – Bari za 507 Kč
  • Bari – Bukurešť za 5€
  • 22.2. Bukurešť – Benátky za 24 lei (140 Kč)
  • Benátky – Praha za 5€

Celková suma je tedy 914 Kč za všechny letenky při platbě převodem a cestování s menším příručním zavazadlem! Současná cena je platná při členství v klubu Wizzair Discount, pokud členství nemáte, přičtěte se k rezervaci 750 Kč. Členství zakoupíte při první letence (doporučuji Praha – Bari) a následně už máte všechny lety levnější a to až po dobu 1 roku. Celkem pro 2 osoby vyjdou letenky + členství na 2.578 Kč.

TIP: při obou přestupech budete mít více jak 5 hodin času. Při této příležitosti můžete zaběhnout na pláž v Bari a ochutnat místní speciality. Při cestě zpět sice nevystačí čas na Benátky, ale rozhodně navštivte město Treviso ! Informace k přestupní letištím: Bari (BRI), Benátky (TSF)

[important title=“Kde složit hlavu“]Ubytování v Bukurešti jistě nepatří k nejdražším v Evropě. Nejlevněji vychází 2* hotel na 555 Kč / 2os., ale například 3* hotel za 580 Kč s velmi dobrou lokalitou. Výběr nechám na Vás, peněženky rozhodně zůstanou v klidu.[/important]

Rumunsko je členskou zemí EU, není tedy potřeba vyřizovat žádné formality pro vstup do země. Bukurešť je hlavní a zároveň největší město této země, má přes 2 miliony obyvatel. Bukurešti naleznete druhý největší dom – Budova parlamentu – na světě, ihned za Pentagonem.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.