TOP: Nantes, Francie – 1.545 Kč

Doporučujeme
, licence CC

Foto: Cestujlevne.com

Dalším skvělým tipem o kterém se dočtete na tomto cestovatelském portálu jsou letní lety společnosti Volotea z Prahy do francouzského Nantes. Město úspěšného spisovatele Julese Verna nabídne mimo architektonických skvostů i nádherné udržované parky. Pokud by Vás město začalo snad nudit, není nic snadnějšího než si půjčit auto a vyrazit na pobřeží Biskajského zálivu.

Příklad rezervace Nantes
Příklad rezervace Nantes

AKTUALIZACE k 4.dubnu: nyní naleznete mnohem více termínů až do konce září!

  • Rezervujte na volotea.com/praha
  • Cestovní období: květen – červenec (termíny v kalendáři)
  • Poplatek za platbu kartou: 0,- při platbě VISA Debit, ostatní karty mají poplatek 310 Kč
  • Př. termínů: 6.-9.června, 20.(23.)-27.června

Volotea je nízkonákladová společnost mající ve své flotile raritní Boeing 717 – více o této společnosti naleznete v sekci dopravci.

Parkování na letišti v Praze

Pokud hledáte výhodné parkování na letišti Praha Václava Havla, využijte nabídky společnosti GO Parking a použijte promo kód CLC001, který je speciálně určen pro čtenáře tohoto portálu.

Nantes

Nasávat atmosféru poklidného městečka můžete buďto celý pobyt, nebo díky železnici a TGV přejeďte o kousek dál, např. do Angers, Le Mans či Bordeaux. Případně si rezervujte auto s vyzvednutím na letišti a vydejte se poznávat břehy v Biskajském zálivu. Rezervaci provádějte pomocí našeho srovnávače cen – autopůjčovny Cestujlevne.com

Případné ubytování doporučuji hledat na partnerském serveru Booking.com, nejlevnější hotely v Nantes začínají svou cenou na 960 Kč za dvoulůžkové pokoje.

Výhodnou nabídkou může být hotel v 50% akci, nabídka je dostupná pouze zde.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.