Tour de Holland – 2.204 Kč

, licence CC

Nebaví Vás cestovat z místa A do B a zase zpět? Připravili jsme pro Vás novou „rubriku“. Poznejte během cesty několik měst a u toho neudělejte ani krok zpět. Náš první příspěvek se zaměří na Nizozemsko, dlouhodobě jsou letenky do této části v akci, proto bude také patřit k těm levnějším.

Praha – Brno – Eindhoven – Rotterdam – Den Haag – Amsterdam – Praha , lze i v opačném pořadí, kreativita je na Vás 🙂 . A teď něco k cenám a kde dané lístky hledat.

Praha – Brno > nejznámější spojení vede skrze žluté autobusy za 210 Kč

Brno – Eindhoven > tuto trasu zdoláte letecky společností Wizz air za 237 Kč

Eindhoven – Rotterdam > jízda vlakem Vás vyjde na 16,30€ doba cesty 1h 10min

Rotterdam – Haag > vlakem za 4,40€ a časově vychází na 30min

Haag – Amsterdam > taktéž cestou po železnici za 10,40€ a jízdou za 50min

Amsterdam – Praha > zakončíme leteckým spojením se společností EasyJet za 980 Kč

Dané kombinace platí pro víkend s odletem z Brna v pátek 1. června a příletem zpět do Prahy z Amsterdamu v úterý 5. června. Celkem tedy za hlavní dopravní spoje dáte 2.204 Kč s tím, že poznáte ty nejhlavnější města Nizozemí. Můžete samozřejmě některé města vynechat a prodloužit si pobyt v jiných, v kreativitě se meze nekladou. Z našeho pohledu jsme utvořili optimální cestu, kdy Vám každé město zabere přibližně 1 celý den 🙂 jízdenky na vlak kupujte na místě, popřípadě můžete přes internet zde.

Ubytování v jednotlivých městech vybírejte v panelu na pravé straně stránky, zadáte město + datum pobytu a vybírejte z těch nejlevnějších možností.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}2-default.png|Rotterdam{}2-default.png|Amsterdam{}2-default.png|Den Haag{}2-default.png“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Ondřej Kopecký 22.3.2012, 16:39

  Fakt vám fandím! a oprava jestli na tom maká víc lidí tak smekám před každým .-)

 • Ondřej Kopecký 22.3.2012, 14:04

  Smekám před tebou! Opravdu si s tím vyhráváš! určitě tu něco s Niky pořídíme. 🙂

  • Dave 22.3.2012, 14:35

   Díky za každý kladný ohlas 🙂 Toto je naší motivací a hnacím motorem.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.