Turecko 14.-21.května, All In., 3* – 5.908 Kč

Turecko by Bozaltan / wikipedia, licence CC

Nově dostupná nabídka na zájezdy do Turecka nabízí last minute dovolenou za 5.908 Kč. Ubytování v 3* hotelu se stravováním ALL INCUSIVE na termín 14.-21.května můžete mít s odletem z Norimberku. K zájezdu obdržíte slevu na parkování nebo zdarma autobusovou dopravu od společnosti Student Agency.

 • Rezervace na dovolena.cz/turecko
 • termín: 14.-21.5
 • nabídka: 3* hotel s All Inclusive
 • bonus: autobus z Prahy do Norimberku zdarma, sleva na parkování

Kleopatra Arsi Hotel se nachází v jednom z nejznámějších letovisek Alanya v Turecké riviéře. Počasí v Alanyi hlásí 30°C a ustupující oblačnost, v polovině května již nebude mít klima chybu.

Doprava na letiště zdarma

Autobusové spoje budou nabídnuty pracovníky společnosti při potvrzení rezervace. Dostupnost je omezená, avšak nabídka stále platná. Odjezdy jsou k dispozici pouze z Prahy.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya, Turecko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Roman 8.5.2013, 12:32

  z viedne sa to da ist za 4100 eur 🙂

  • Roman 8.5.2013, 12:32

   teda czk samozrejme

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.