Turecko: na víkend do Istanbulu v březnu – 2.720 Kč

Turecko
Mešite v Istanbulu - Kıvanç Niş, licence CC

Hledáte-li zajímavou destinaci, kam se na poslední chvíli vydat na prodloužený víkend, zvolte evropsko-asijské město Istanbul. Na pomezí kontinentů si nyní můžete zaletět s nejlepšími aerolinkami Evropy Turkish airlines. Ti nabízejí zpáteční letenku z Mnichova do Istanbulu za 2.720 Kč.

letenky Mnichov - Istanbul
letenky Mnichov – Istanbul

Do Turecka bez víz. K cestě nám postačí pas s minimální platností 6 měsíců. Parkování v Mnichově můžete rezervovat online, například přes server holidayextras.de

Aktuální počasí v Turecku diktuje teploty okolo 15°C. Ty jsou pak ideální k prohlídce starobylých památek – Galatský most, Galatská věž, Modrá mešita, palác Topkapi nebo chrám Hagia Sofia. Nezapomeňte však zavítat také do místních bazarů, jim vévodí Velký bazar.

Neomezujte se Istanbulem – přískoky po Turecku za 325 Kč

Naplánovat si můžete taktéž delší pobyt v Turecku. Vnitrostátní přelety stojí totiž doslova pár korun. Například zpáteční letenka z Istanbulu do přímořského Izmiru stojí 650 Kč. Stejně tak můžete letět do hlavního města Ankary, či navštívit letoviska v mimo-sezonním období – Antalyi, Bodrum a další destinace – mapa vnitrostátních linek. Přískoky pak rezervujte na flypgs.com

Hotely v Istanbulu – více než 1.500 možností

Istanbul nabízí přes 1.500 možností ubytování nejrůznější kategorie a cen. Nejnižší ceny dosáhnete při ubytování v 1* hotelech – ty nabízejí nocleh pro dvě osoby již od 500 Kč za noc. Kvalitnější hotely většinou nabízí pokoj pro dva do 1 tisíce korun. Přehled nejvýhodnějších nabídek pro Istanbul.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.