Ubytování: Aquaworld Budapest Ramada**** – 481 Kč

Ubytování
, licence CC

Sobotní nabídka na luxusní ubytování v evropských metropolí má jeden bonus navíc – jeden z největších aquaparků v Evropě.

Dnes se na booking.com objevila nabídka se slevou 67% ! 4* hotel Aquaworld Budapest řetězce Ramada nabízí pokoje za cenu 962 Kč vč. dítěte do 7 let zdarma. Tento hotel je spojen s jedním z největších vodních komplexů a hosté obdrží vstupenky do tohoto aquaparku se slevou 50%. Například celodenní vstupenka Vás přijde na cca 200 Kč ! Termíny naleznete od teď až do poloviny prosince.

Rezervujte si svůj pokoj v Aquaworld Budapest **** za 962 Kč >>

Hotel se sice nachází na okraji města, avšak nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu s centrem Budapešti ! Informace o aquaparku v češtině / oficiální stránky.

Dopravu do Budapešti a zpět zakoupíte u dopravců Orangeways či Eurolines za maximální cenu 800 Kč!

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapest{}1-default.png|Íves út 16., 04. Újpest, 1044 Budapešť{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Budapest“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Host 15.9.2012, 13:41

  Proč tak trapně zavádějícím způsobem uvádíte cenu za osobu, když se VŽDY platí cena za celý pokoj?

  • Dave 15.9.2012, 14:01

   Jelikož je zavádějící způsob uvádět ceny jednou za 1 os. a poté za 2 os.

   Letenky, zájezdy, eurovíkendy, jízdenky jsou VŽDY uvedeny za 1 osobu.

   Proto nevidím důvod uvádět cenu ubytování za 2 os., v příspěvku je poté samozřejmě cena zmíněna, jedná se pouze o titulek. Nedělám to od toho, abych někoho klamal či zaváděl na „chybné“ informace. Je třeba web sjednotit a docílit tím zpřehlednění obsahu. Tím, že bude jednou to, a poté to, není dobrá cesta.

   Samozřejmě můžeme udělat třeba anketu a dle výsledků se zařídím. Osobně mi to problém nečiní.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.