Ubytování: Bratislava, 4* hotel, wellness – 745 Kč

Slovensko
, licence CC

Pro všechny kdo budou mít cestu skrz nebo jen do Bratislavy doporučuji využít této nabídky. Hotel NH Gate One vzdálený 20 minut jízdy MHD od samotného centra zakoupíte za 745 Kč na noc pro 2 osoby. V ceně je zahrnuto Wifi, volný vstup do wellness centra a veřejné parkoviště také zdarma. Online rezervace hotelu. Rezervaci je možné provést do dnešní půlnoci, termíny naleznete až do konce září.

Kdo neplánuje využít vlastní dopravní prostředek, tomu doporučuji využít služby Eurolines, jejich ceny jsou dlouhodobě nejnižší. Nabízí se také využití Student Agency nebo Orangeways. Odjezdy z Prahy.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bratislava{}1-default.png|Ambrušova 7, 821 04 Bratislava{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Jan Mravec 18.7.2012, 15:11

    rezervováno na srpenec za tuto cenu, jen nějak z těch podmínek nevím, jestli bude třeba povinně platit snídaně, což by bylo dalších 1600 nahoru za pokoj a víkend

    • cestujlevne 18.7.2012, 20:44

      Snídani rozhodně platit nemusíte, jen informativně je napsáno kolik stojí. Nemějte strach 😉 Přeji příjemnou návštěvu Bratislavy.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.