Ubytování: BRATISLAVA, 4* se snídaní v centru – 979 Kč

Slovensko Ubytování
, licence CC

Do konce dnešního dne můžete zarezervovat pokoj v 4* hotelu v centru Bratislavy. Kvalita hotelu je stvrzena americkým řetězcem hotelů BEST WESTERN. V ceně, která činí 979 Kč, naleznete kromě noclehu pro 2 osoby se snídaní, Wifi a vířivku se saunou. Termíny naleznete až do 17.ledna 2013 ! Hotel poskytuje soukromé parkování za 330 Kč na den.

Rezervaci provedete zde >>

SILVESTR v Bratislavě – noc na přelomu roku 2012/2013 stojí pouhých 1.227 Kč!

Pokud nechcete jet do Bratislavy vlastním automobilem, můžete využít například služeb Eurolines. Zpáteční jízdenka z Prahy Vás vyjde na 480 Kč, spoje jezdí 5x denně.

Praha - Bratislava jízdní řád
Praha – Bratislava jízdní řád

[insetleft title=“Eurovíkend za 969″]Doprava + ubytování ve 4*[/insetleft]Příkladem může být 2 denní pobyt v Bratislavě s odjezdem v ranních hodinách a příjezdem zpět ve večerních – viz náhled. První novoroční víkend tak můžete strávit v luxusním hotelu a povánoční Bratislavě za 1.939 Kč / 2 osoby.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bratislava{}1-default.png|Šulekova 15, 81103 Bratislava{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bratislava“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

jen blbni Generali
Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.