Ubytování: Bratislava, 4*hotel Mercure – 997 Kč

Slovensko Ubytování
, licence CC

Velmi zajímavé ubytování v centru Bratislavy můžete do zítřejší půlnoci zarezervovat v tomto 4* hotelu řetězce Mercure. Ačkoliv cenu 997 Kč bohužel naleznete nejspíš na jediné datum, je nabídka i s cenou +- 1.100 Kč nadále příznivá. Cena není totiž fixní na všechna data uvedená v kalendáři a tak je nutné chvíli pátrat po tom svém nejvhodnějším datu. Termíny naleznete do konce října.

Pokud nehodláte využít vlastního automobilu můžete využít každodenních spojů společnosti Eurolines, Orangeways či Student agency. Zpáteční jízdné se pohybuje okolo 400 Kč z Prahy.

Jako příklad eurovíkendu nabízím data na poslední říjnový víkend 26.-28.řijna. Ubytování zakoupíte za 2.246 Kč a 2 zpáteční jízdenky z Prahy Vás vyjdou na 960 Kč. Celkem tedy 2 noci v 4* hotelu v centru Bratislavy s dopravou vychází na 3.206 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bratislava{}1-default.png|Zabotova street 2, 811 04 Bratislava{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bratislava, Slovakia“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.