Ubytování: Bratislava, Slovensko – 621 Kč

Slovensko Ubytování
, licence CC

Ještě do konce dnešního dne máte možnost zakoupit ubytování pro 2 osoby a noc v 3* hotelu SET. Dostupné termíny můžete najít až do první půli října. K vyhledání Vám dopomůže kalendář, který naleznete nad cenami za pokoj. Online rezervace hotelu.

Hotel je umístěn nedaleko centra a poblíž hotelu se nachází parkoviště, které je poskytnuto zdarma, případně můžete využít MHD – zastávka tramvaje je naproti hotelu.
Pokud nehodláte využít vlastního automobilu můžete využít každodenních spojů společnosti Eurolines, Orangeways či Student agency. Zpáteční jízdné se pohybuje do 300 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bratislava{}1-default.png|Kalinciakova 29, 831 03 Bratislava{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bratislava, Slovakia“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.