Ubytování: BUDAPEŠŤ, Ramada Aquaworld 4* – 1.002 Kč

Ubytování
, licence CC

[notice]

Ramada Resort Aquaworld Budapest se nachází na kraji centra Budapešti a nabízí bezplatnou autobusovou dopravu do centra i bezplatné Wi-Fi v celém objektu.

Aquaworld, jeden z největších krytých vodních zábavních parků v Evropě, je přístupný přímo z hotelu. Hosté si na recepci mohou koupit vstupenky do akvaparku za poloviční cenu.

[/notice]

Ano, tolik žádaná nabídka je zase zpět ! Možnost k nákupu pokoje pro 2 osoby (díte do 7 let zdarma) v 4* resortu Ramada Aquawolrd Budapest je pouze do dnešní půlnoci ! S rezervací neváhejte, máte možnost ji bezplatně stornovat. Termíny naleznete do konce roku a cena za 2-lůžkový pokoj činí 1.002 Kč. Přehled vstupného

do aquaparku (celodenní se slevou vyjde dospělou osobu na 250 Kč).

Chci ubytování v 4* Ramada resortu >>

Aquapark Budapešť
Aquapark Budapešť

Jak do Budapešti? Pokud se rozhodnete vydat vlastním automobilem, parkování Vás nebude stát ani korunu! K dopravě do centra pak využijete bezplatných spojů zřizovaných hotelem. V případě, že dáváte přednost autobusové dopravě, zpáteční jízdenky vycházejí z Prahy na 800 Kč u společnosti Orangeways, Eurolines a jiné.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapešť{}1-default.png|Íves út 16., 04. Újpest, 1044 Budapešť{}bed_breakfast1-2.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Petr Pištěk 20.11.2012, 11:25

    je to i se snídaní nebo ne? je to trochu nepřehledný..

    • Dave 20.11.2012, 13:51

      V ceně není zahrnuto stravování.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.