Ubytování: Krakov, 5* hotel se snídaní – 1.197 Kč

Polsko Ubytování
, licence CC

Říkáte si, proč zrovna Krakov? Poté Vám doporučuji přečíst tento zajímavý článek o 2. největším městě Polska. Do dnešní půlnoci můžete využít velmi zajímavé nabídky na ubytování v 5* hotelu Crown Plaza. Hned v úvodu zmíním, že je tato nabídka spíše pro ty, kteří se rozhodnou vyrazit osobním automobilem. Hotel je vzdálen 10minut jízdy od centra a umožňuje za 37 PLN (220 kč) na den zaparkovat na privátním parkovišti u hotelu.

V ceně máte snídani, internet, saunu, vířivku či posilovnu. Přilehlé zahrady Vám umožní nabýt tolik energie co jen půjde.

A kde hotel zakoupíte? Na stránkách našeho partnera – rezervace hotelu online. Cena 1.197 Kč je samozřejmě za 2 osoby na noc! Termíny naleznete po zbytek června a na celý červenec. Rezervace je možná pouze do dnešní půlnoci.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Krakov{}1-default.png|ul. Radzikowskiego 109, Bronowice, 31-342 Krakov{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Krakow, Poland“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.