Ubytování v Benátkách: 4* hotel v centru se snídaní – 1.507 Kč

Ubytování
, licence CC

S Novoroční akcí na ubytování zamíříme do Benátek. Německý portál HRS nabízí prostřednictvím své odnože na akční ubytování akci na hotel Carlton. Tento luxusní 4* hotel je nyní v akci zlevněný o 50% ! Tedy za noc a 2 osoby zaplatíte 60€ – 1.507 Kč. Hotel Carlton je umístěn v samotném centru Benátek, pár kroků od vlakového nádraží, kam přijedete z letiště. Snídaně formou bufetů jsou k dispozici zdarma. Hotel rezervujte zde. Na výběr jsou termíny v lednu a únoru.

Levné letenky do Benátek

Pokud ještě nemáte v kapse žádnou z extrémně levných letenek do Benátek, můžete tak učinit i dnes. Namátkou termíny:

  • 10.-12.ledna za 474 Kč
  • 12.-15.ledna 374 Kč
  • a jiné data na www.wizzair.com

Ceny jsou konečné vč. poplatků a tax, pokud budete platit převodem a poletíte s příručním zavazadlem. Rovněž využijte možnosti být členem Discount klubu pro nejlevnější dostupné ceny.

Doprava z letiště do centra Benátek

Hlavní informace o letišti Treviso (TSF), kam létá společnost Wizzair, naleznete v odkazu. Nejlevnější způsob dopravy vede autobusovou linkou č.6 do města Treviso (lístek za 1,20€) a dále vlakem z Trevisa na vlakové nádraží do Benátek (pár kroků od hotelu) za 2,85€ za osobu. Celková cena přepravy tedy činí 4,05€ – 100 Kč.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“13″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“45.439989,12.321808{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Venice“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.