Ubytování v Budapešti: 4* NH hotel v centru města – 856 Kč

MEGA HIT
Ubytování
, licence CC

Od jisté doby co nám Booking změnil politiku akčních nabídek na ubytování je těchto akcí jak šafránu. V tuto chvíli však můžete rezervovat levné ubytování v Budapešti. A to rovnou luxusní 4* hotel řetězce NH Hoteles v samotném historickém centru města Budapešti.

Hotel je běžnou chůzí dostupný jak z vlakového, tak i autobusového nádraží do 45 minut. V hotelu se můžete ohřát v sauně nebo posilovně. Na Markétin ostrov na Dunaji půjdete skromných 10 minut. Rezervujte hotel v Budapešti zde.

Na výběr je malé množství termínů, s nabídkou tedy dlouho nekoketujte – cena je příliš lákavá na to, aby zůstala delší dobu. Příkladové dostupné víkendové pobyty:

Cena 856 Kč je za pokoj ! Tedy 2 osoby zaplatí za 1 noc pouze 856 Kč.

Doprava do Budapešti

Pokud jste příznivci osobní automobilové dopravy, počítejte s možností zaparkování v areálu hotelu za 16€ na den, pokud máte nějaký tip na parkování v Budapešti zdarma – podělte se o něj prosím.

Autobusová doprava do Budapešti

Zpáteční autobusové jízdenky z Prahy do Budapešti pořídíte s jistotou za 790 Kč, z Bratislavy pak za 14€. Tyto ceny naleznete na stránkách maďarského dopravce Orangeways. Z Prahy můžete jet v 6:30 nebo 13:30. Naopak zpět z Budapešti odjíždí autobus v 8:00 nebo noční linkou v 23:30. Cesta trvá přibližně 7 hodin.

Ideální volbou se však zdá být linka pana Jančury (Student Agency) s odjezdem v 7:00 z Prahy a zpět z Budapešti v 15:30. Zpáteční jízdenka vychází na 950 Kč.

Eurovíkend v Budapešti

Budapešť je právem nazývána perlou Dunaje. Ochutnejte pravý maďarský guláš, klobásy a čili papričky. Jistě nebude od věci návštěva místních lázní nebo jednoho z největších aquaparků ve východní Evropě. V kombinaci akční nabídky ubytování společně s jízdenkami od SA si užijete pohodový eurovíkend v Budapešti za hubičku. Celková cena za 2 zpáteční jízdenky a ubytování na víkend vyjde 2 osoby na 2.752 Kč !

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Vigszinhaz utca 3, 13. Angyalföld – Margitsziget, 1137 Budapešť{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Budapest“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.