Ubytování ve Vídni: 4* Atlantis hotel v centru, snídaně – 1.237 Kč

Ubytování
, licence CC

K návštěvě zábavního parku Prater ve Vídni Vám bude stačit jeden den, ale co když chcete poznat také město a projít se třeba po nábřeží Dunajského parku. Poté Vám bude stačit například víkend – za tímto účelem doporučuji využít skvělé akce na luxusní ubytování v centru Vídně. 4* hotel Atlantis nabízí rezervaci pokoje za 49€ v různých datech do konce dubna. Cena zahrnuje ubytování v dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetu, pozdní odhlášení z hotelu až v 15:00 a bezplatný přístup k internetu v každém pokoji. Termíny zobrazuje kalendář možností:

Doprava do Vídně

Nejen mezi Prahou a Vídní pendlují autobusové společnosti několikrát denně. Například Eurolines nabízí zpáteční jízdenky za 990 Kč.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Vídeň{}1-default.png|48.203754,16.335726{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Honza 11.2.2013, 08:51

    taky děkuji, zarezervovano 🙂

  • Šárka 9.2.2013, 15:52

    Díky za skvělý tip, něco takového jsem zrovna hledala! Takže zarezervováno a Vídni zdar! 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.