Ubytování: VRATISLAV, 4* v centru – 786 Kč

Ubytování
, licence CC

Do konce letošního roku můžete být ubytováni ve 4* hotelu SCANDIC WROCLAW za opravdu směšné peníze. 2 lůžkový pokoj se v tuto chvíli prodává na všechny víkendové termíny do konce roku za 786 Kč !

Rezervaci provádějte zde >>

Vratislav je 4. největší město Polska, ležící kousek za hranicemi. Kromě malebného náměstí Rynek se nabízí romantické zákoutí na menších ostrůvcích řeky Odry. Pokud by bylo náhodou pod mrakem, zaběhněte si do aquaparku! Celodenní vstupné stojí 200 Kč a občerstvení zde vychází také velmi levně. Více se dočtete v cestopisu z mé cesty do Vratislavy >>

Nehodláte-li využít vlastního automobilu – parkovací stání na soukromém parkovišti u hotelu za 390 Kč / den, případně na některém ze sídlišť zdarma – můžete využít služeb autobusového dopravce Polskibus. Kromě pohodlné a levné cesty nabídne také 230V zásuvky a občas i fungující Wifi. Ceny se pohybují od 6 do 400 Kč za cestu, dle vyprodané kapacity.

Alternativou je možnost využití akce 1+1 u společnosti Eurolines, avšak časy spojů moc nevyhovují a cenově se mnohdy dostaneme jen o něco málo levněji.

[insetleft title=“Eurovíkend za 1.421 Kč“]Doprava + 2 noci ve 4*[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem jest poslední víkend v listopadu 23.-25. Zpáteční jízdenka vychází s odjezdem z Prahy v 8:40 a zpět z Vratislavi v 14:20 – doba jízdy cca 5 hodin a cena 635 Kč. Ubytování na 2 noci ve 4* hotelu v centru pro 2 osoby Vás bude stát 1.573 Kč.

Dodatek k hotelu: Kuchnia Marche je hned na rohu a pár metrů za ní najdete také nákupní centrum Arkády. Bazén je cca 5 minut chůze, stejně tak centrum a autobusové nádraží.

Vratislav, Polsko - Cestujlevně.com
Vratislav, Polsko – Cestujlevně.com

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“ul. Piłsudskiego 49/57, Stare Miasto, 50-032 Wrocław{}hotel_0star.png|Wroclaw{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Wroclaw“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.