V srpnu na Mallorcu z Německa – 1.555 Kč

Foto: Pobřeží na Baleárských ostrovech - www.honzikkk.cz, licence CC

Zejména pro severočechy je určen tento tip, neboť poslední várka levných letenek na španělský ostrov Mallorca je dostupná právě s odletem z německého Magdeburgu. Letiště Cochstedt (CSO) je vzdálené 2,5 hodiny jízdy z Ústí nad Labem.

Palma za 60€
Palma za 60€

Letenky jsou dostupné v průběhu měsíce srpna od 1.760 Kč, ve většině případů ale nebudete muset platit více jak 1.970 Kč. Nejlevnější termín je dostupný na 27/31.srpna – 3.září za 1.555 Kč. V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg. Parkování na letišti Cochstedt můžete rezervovat přímo v letištním areálu za 39€ / týden.

Rezervuj na ryanair.com/cso-pmi

Dostupné termíny za 34€ – 880 Kč:

  • tam: 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, 31.července
  • zpět: 13, 17, 27.července

Křížem krážem Mallorcou, aneb auto na den od 220 Kč

Prozkoumejte nejen vnitrozemí, ale urvěte si i kousek soukromých a nikým neobjevených pláží po celém ostrově díky osobnímu automobilu. Nejlevnější tarify umožňují rezervovat auto na Mallorce od 220 Kč za den. Srovnat nabídky autopůjčoven na letišti můžete v našem srovnávači.

Ubytování na Mallorce od 730 Kč

Po celém ostrově naleznete více jak 980 hotelů! V samotném městě Palma de Mallorca naleznete přibližně desetinu těchto hoteliérů. Ceny v Palmě začínají na 730  Kč za dvoulůžkový pokoj. Rodinné pokoje naopak zakoupíte nejlevněji za 1.200 Kč. Vybírejte z následujících odkazů pro garanci nejnižších cen a zároveň možnosti zrušení rezervace zdarma!

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.