Letenky do Hambantoty se stopem v Dubaji z Prahy – 11.584 Kč

Sri Lanka
NP Yala na Srí Lance, licence CC

Na netradiční cestovatelskou jízdu po národních parcích jižní části Srí Lanky nyní vybízí letecká společnost flyDubai. Zpáteční letenky s celodenním přestupem v Dubaji do lokality Hambantota, nedaleko NP Yala, zakoupíte za 11.584 Kč, o letních prázdninách pak za 12.055 Kč. Počasí v této lokalitě přeje i v průběhu léta – období monzunů přichází během podzimu.

 • Praha – Mattala (Hambantota) za 11.584 Kč rezervuj na flydubai.com
 • Cesty do konce října 2016

Lety je možné za mírný příplatek nakombinovat s Colombem, prostudujte si však počasí v obou lokalitách. V ceně je zavazadlo k odbavení do 20 kg a strava pouze na letech z / do Prahy.

Během zpátečního letu na vás čeká celodenní přestávka v Dubaji (od 11 do 8 hodin). Využijte ji k rychlé prohlídce obchodní čtvrti s nejvyšší budovou světa Burdž Chalífa.

Letenky na jih Srí Lanky za 11,5 tisíce
Letenky na jih Srí Lanky za 11,5 tisíce

Před cestou

Víza na Srí Lanku se vyřizují online prostřednictvím on-line aplikace ETA. Zájemci o 30 denní vízum se registrují a zaplatí poplatek ve výši 35 $. V případě nouze je možné víza vyřídit po příletu na letišti za 40 $.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Barča 3.4.2016, 12:34

  Ahoj, chtěli bychom koupit s přítelem letenky na léto a cestovat jen s baťohem. Někde jsme četli, že je nutné mít dopředu zařízené ubytování, jinak víza nedostaneme. Je to pravda?

 • Jaromir 2.4.2016, 16:38

  Hojky, tak koupeno na léto. Ale zarazila mě 1 hodina na přestup při cestě tam. Dá se to vůbec v Dubaji stihnout? :-/ A jaké máte s touto společnosti zkušenosti?

  Jarda

  • ufoun 2.4.2016, 23:37

   Stihnout by se to melo. Pokud je to cele s FlyDubai, tak ten jejich terminal v Dubaji byl maly a prakticky jen pro jejich letadla. Pristanete, odvezou vas busem, projdete kontrolou pro predtupujici do odletove casti a cekate. Cca 10 minut toto trva. Jinak na trase do praha-dubai (a zpet) dostanete i jidlo v cene. Vnitrek letadel ma uz novy design, takze mista na sedecce pro nohy mi prislo take celkem slusne. Vse je info z prosince, tak pokud se noc nezmenilo, v pohode

  • Jaromir 3.4.2016, 20:14

   Tak to je super. Díky moc za info. Snad bude vše ok 🙂

   Jarda

 • Pavla 2.4.2016, 16:05

  Ahoj, letíme do Hambantota přes Colombo. Je možné vystoupit už v Colombo a neletět dále? Zpět poletíme z Hambantota. Díky Pavla

  • Dave 3.4.2016, 11:06

   Nelze, šlo to původně takto nakombinovat, ale nyní musíte dodržet cestu.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.