V zimě na ostrov Malta z Budapešti – 1.055 Kč

Foto: Vesnička Popeye, Malta - Kev Allen, flickr.com, licence CC

Zimní návštěvu Malty si můžete začít plánovat již nyní. Wizzair totiž nabízí zpáteční letenky z Budapešti od 1.055 Kč. V zimní sezoně létá 1-krát týdně, a to každou sobotu. Vedle nejlevnějších letenek (6.090 forintů za směr) naleznete také letenky o pár korun dražší, kdy se téměř vždy vejdete do 1.500 Kč za zpáteční let. Určitě při svých cestách nezapomeňte navštívit původní hlavní město Malty – Mdinu, která své kouzlo odhalí zejména v mimo-turistickém období, vesničku pepka námořníka Popeye a současné hlavní město Valletta. Teploty se v tomto období pohybují mezi 17-20°C.

letenky na Maltu
budmla
  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Cestovní období od listopadu do dubna 2014
  • Dostupnost do vyprodání míst
  • Př. týdenní termíny: 2013: 16.-23.11 2014: 18.-25.1, 1.-8.2, 8.-15.2

Cena je konečná při cestě s menším příručním zavazadlem (42 x 32 x 25 cm) a zároveň pro členy Wizz Discount Clubu (WDC), členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Do Budapešti se dopravíte se společností Orangeways za 800 Kč z Prahy, případně 400 Kč z Bratislavy. Plánujete-li kratší pobyt v Budapešti, využijte dopravce Elines, který nabízí jízdenky od 630 Kč (zpáteční z Prahy). Tipy na levné ubytování v Budapešti naleznete zde.

Auto a levné ubytování na Maltě

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací:

Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 Kč. Srovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčoven!

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.