Vancouver, Kanada – 11.125 Kč

Kanada
, licence CC

V nadcházejícím měsíci můžete sehnat letenky do kanadského Vancouveru za cenu 11.125 Kč. Letenky s odletem z Amsterdamu a návratem do Frankfurtu jsou dostupné pouze na termíny 19.,21. a 24. června s návratem maximálně do 30 dní.

Letět tedy můžete například v datech 19.6.-4.7. za cenu 11.125 Kč. Pro tuto cenu je nutné zadat do vyhledávače „návrat z jiného letiště“ a trasu Amsterdam (ASM) – Vancouver (YVR)- Frankfurt (FRA).

Na letiště v Amsterdamu se dopravíte se společností easyJet z Prahy za cenu okolo 800 Kč. Z Frankfurtu jezdí autobusové spoje Student Agency za 950 Kč. Pokud Vám však dlouhé jízdy autobusy nedělají dobře, můžete zvolit návrat zpět na letiště Amsterdam a letět do Prahy taktéž se společností easyJet, cena se zvýší jen nepatrně.

Ubytování ve 2* hotelu seženete již za 950 Kč za pokoj pro 2 osoby.
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Vancouver{}2-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Vancouver, Canada“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.