Vánoce a Nový rok na Kanárských ostr. – 2.521 Kč

koláž fotografii - Lukáš Horák, licence CC

Písečné duny s několikakilometrovými plážemi v Maspalomas, nejvyšší vrchol Pico de las Nieves nebo kanárské benátky v Puerto de Mogán, to vše najdete na ostrově Gran Canaria, který je třetí největší z Kanárských ostrovů. Užijte si dovolenou na Gran Canarii, ať už k relaxaci, poznávání nebo silvestrovským oslavám. 

Nově vás norský nízkonákladový dopravce Norwegian za velmi pěknou cenu dopraví z Mnichova na Gran Canarii v předvánočním období nebo na přelomu prosince a ledna.

Kalendáře:

V ceně letenky je jen příruční zavazadlo, které však postačí i na 2 týdny pobytu. Letouny společnosti Norwegian jsou vybaveny palubním Wi-Fi připojením k internetu zdarma, Norwegian se také pyšní nejmodernější flotilou na evropském nebi.

Do Mnichova

Na letiště v Mnichově jezdí několik linek z různých měst ČR díky společnosti Student Agency. Cena zpáteční jízdenky z Prahy činí 990 Kč. Parkování na týden u letiště vychází od 37€ – 965 Kč. Do samotného Mnichova se dostanete také dopravci Eurolines nebo Flixbus.

Ubytování

Hledáte-li klasické hotely, penziony nebo apartmány, kde se spokojíte jen se snídaní, využijte nabídek společnosti Booking.com, pokud si však chcete užít pobyt na Gran Canarii s all inclusive stravou, určitě se podívejte se na nabídku portálu Lowcostholidays.de – ceny jsou opravdu nízké.

Auto

Půjčení automobilu na 7 dní s vyzvednutí na letišti vás vyjde již na 2.335 Kč! Srovnejte si ceny od největších autopůjčoven s naším srovnávačem cen.
[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“8″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Aeropuerto de Gran Canaria{}airport.png|Las Palmas, Gran Canaria{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 3

 • Honza 23.9.2013, 14:54

  Stálo by za to napsat, že do Mnichova se lze dostat i s vlaky Českých drah. Je to sice o něco pomalejší, ale také daleko pohodlnější. Navíc při včasné koupi i levnější (jednosměrná jízdenka z Prahy za 492 Kč), obzvlášť pokud chcete pouze jednu cestu (u SA za 750 Kč). Jezdí 4 vlaky denně a všechny jsou pohodlné a mají jídelní vůz.

  • Petr 23.9.2013, 15:16

   Jen bych doplnil, že s SA stojí cesta Praha – Mnichov (letiště) od 550,- Kč, cena first minute, běžná cena flexi je 850,- Kč (one way), kdy return i first minute je za 990,- Kč, cena flexi je pak 1.450,- Kč. Vše je provozováno busy „fun&relax“. P.S. Nejsem zaměstnacem SA. 🙂

  • Honza 23.9.2013, 21:42

   Ještě by se tedy dalo doplnit, že to first minute u SA je třeba koupit výrazně dřív než včasnou jízdenku u ČD (u SA je to měsíc, u ČD to nevím přesně, ale není to více než 14 dní). Na druhou stranu je velkou výhodou SA, že to jede přímo na letiště a ve směru do ČR až dlouho v noci, takže to vezme lidi i z pozdních letů.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.