Víkend v Benátkách: luxusní 4*h se snídaní, letecky – 3.235 Kč

Ubytování
, licence CC

Benátky jsou bezpochyby nejromantičtější místo na světě. Labyrint uliček, vodních kanálů s všudypřítomnými gondolami tvoří neopakovatelnou atmosféru v každém ročním období, kterou nikde jinde nezažijete. A co tahkle bydlet jen pár metrů od náměstí sv. Marka, chrámu sv. Marka, Dóžecího paláce a zvonice Campanilla a neutratit desetitisíce?! 

Portál HRS má nyní v nabídce 50% slevu na ubytování ve 4* hotelu All’Angelo v samém srdci Benátek, právě jen pár kroků od náměstí sv. Marka, nabídka ubytování zahrnuje také snídani. Dvoulůžkový pokoj se snídaní vás vyjde na 69 €, tj. asi 1.785 Kč na noc.

 • Hotel rezervujte skrze portál HRS
 • platnost nabídky: do 3. listopadu

Hotel v Benátkách

Příklad rezervace ubytování od 25.-28. ledna 2014

Letenky z Prahy za 558 Kč

K naplánování pobytu v Benátkách vám určitě dopomohou také velice levné letenky od dopravce WizzAir, který ve svém rezervačním systému nabízí zpáteční letenky za cenu 558 Kč. Dostupnost těchto termínů:

Letenky do Benátek
Praha – Benátky
 • Letenky rezervujte na www.wizzair.com
 • Praha – Benátky/Treviso za 229 Kč
  • 14, 18, 21, 25, 28. ledna
 • Benátky/Treviso – Praha za 329 Kč
  • 18, 21, 25, 28. ledna
  • 1. února

Cena je platná pro členy Wizz Discount Clubu, běžná cena je o 540 Kč vyšší. Členství stojí 750 Kč, vyplatí se již při nákupu dvou letenek do Benátek. Zakoupíte jej současně s letenkami, které se po přidání členství k nákupu zlevní. Další „clubové“ letenky pro sebe a dalších 9 osob můžete poté nakupovat po dobu jednoho roku.

V ceně letenky je malé příruční zavazadlo max. rozměrů 42x32x25 cm, avšak neomezené hmotnosti. Standardní velké příruční zavazadlo nebo zavazadlo k odbavení je možné dokoupit později.

Jak uvádíme v nadpisu, v součtu za 1 letenku a za 3 noci v hotelu zaplatíte 3.235 Kč na osobu.

Doprava z letiště

Z letiště Treviso se dopravíte veřejnou dopravou do Benátek za 4€. Vezměte to přes městečko Treviso a odtud vlakem do samotných Benátek. Samozřejmostí je také přímá autobusová linka z letiště do Benátek, lístky zakoupíte na letišti. Zpáteční jízdenka vyjde na 18 €.

Doprava v Benátkách

Pokud plánujete poznat benátskou lagunu včetně dalších ostrovů, jako je Murano Burano a Lido, zcela jistě se vám vyplatí pořízení vícedenní turistické jízdenky, která platí na neomezené cestování po téměř celé benátské laguně. Ceny začínají na 18 € za 12 hodinovou jízdenku. Jednotlivá jízda vaporettem stojí 7 € – nevyplatí se!

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“8″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Benátky, Itálie{}3-default.png|San Marco, 403 30124 Venezia Itálie{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.