Víkend v Curychu: 4* hotel, letecky – 4.540 Kč

Foto: Pohled na Curych by MadGeographer / wiki, licence CC

Pro příznivce švýcarské čokolády, hor a vůbec této země je určen tento příspěvek. Využijte současné promo nabídky na 4* hotel v centru Curychu a levných letenek z Prahy se společností Swiss. Prodloužený víkend v této švýcarské metropoli pak nevyjde dráž jak 4.540 Kč.

Letenky z Prahy – 2.675 Kč

Letenky z Prahy rezervujte u společnosti Swiss, kteří nabízejí na víkendové pobyty letenky za 2.675 Kč. Odlet zvolte v pátek v průběhu dne – záleží, zda půjdete ještě do práce nebo si uděláte volno. Návrat z Curychu pak vyberte klidně až v 21:30 a využijte čas na maximum.

V ceně je samozřejmě plný standard leteckého dopravce. Vedle občerstvení a zavazadel máte také možnost si vyzkoušet mobile check-in. Pokud byste si chtěli užít víkend v plné parádě, za zajímavou cenu zakoupíte byznys letenku – 7.575 Kč.

4* hotel Ramada – 1.865 Kč

Tento 4* hotel se nachází na kraji centra Curychu. Od hotelu pojedete necelých 15 minut tramvají č. 2 až k Curyšskému jezeru. Hotel patří do celosvětové sítě Ramada a poskytuje volný vstup do sauny nebo fitness centra. Cenové zvýhodnění 50% platí po 4 dny nebo vyprodání pokojů.

Pokoje jsou dostupné jen na víkendové pobyty od pátku do neděle v červnu, červenci nebo srpnu.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“47.382602,8.500736{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.