Víkend v Miláně, 4*H se snídaní, letecky – 2.090 Kč

Foto: Milánský Dóm by lucx, licence CC

Pravděpodobně pouze dnes můžete rezervovat 4* hotel Nasco v centru Milána s akční slevou. Pokoje jsou dostupné v průběhu července na každý den, a to v ceně 1.530 – 1.650 Kč. Chystáte-li se na víkend či pár dní do Milána, určitě vyzkoušejte tento hotel. V ceně je zahrnuto pozdní odhlášení z hotelu a snídaně formou bufetu.

Letenky z Prahy za 558 Kč

Milán z Prahy - 558 Kč
Milán z Prahy – 558 Kč

Pokud Vás nepřesvědčila cenová nabídka ubytování, letenky to zajisté napraví! Společnost Wizzair nabízí pro členy Discount klubu zpáteční letenky z Prahy již za 558  Kč! Pokud členem nejste, jednoduše přijmete členství v průběhu rezervace za 750 Kč / 12 měsíců. Členství se vyplatí hned od první cesty, pokud poletíte alespoň ve dvou. Více info k Wizz Discount klubu.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Př. víkendové termíny: 12.-14.7., 26.-27.7.

Z Brna či Bratislavy můžete letět se společností Ryanair, která nabízí taktéž velmi levné letenky. Z Bratislavy lze po celý červenec letět do Milána za 45€.

Levně z letiště do centra

Rezervujte si taktéž online dopravu z letiště Bergamo (BGY) do centra Milána jen za 9 € – zpáteční jízdné. Nejlevnější a nejpohodlnější přepravu nabízí společnost Terravision!

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“45.484703,9.15998{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.