Víkendové letenky do Turecka: Istanbul – 2.210 Kč

, licence CC

Na nákupy do tureckých bazarů se můžete vydat díky tarifu Pegasus airlines za cenu nepřesahující 90€. Zpáteční letenky z Vídně do Istanbulu zakoupíte za 86,98€ – 2.210 Kč. Cena zahrnuje taxy, poplatky a zavazadla do max hmotnosti 20kg. Letenky lze zakoupit i na prodloužený víkend pátek – neděle (26.-29.dubna).

 • Letenky rezervujte na flypgs.com
 • Příklad dat: 11.-14., 18.-25., 26.-29. dubna a jiné

Jak do Vídně?

Autobusy pendlující mezi Prahou a Vídní nenapočítáme rozhodně na prstech jedné ruky. Jen společnost Student Agency jezdí tuto trasu 6x denně a autobusy zajíždí přímo na letiště. Cena jízdenky vychází na 500 Kč.

Eurovíkend v Istanbulu

Pokud zkombinujete víkendové letenky s akční nabídkou levných hotelů, můžeme se dostat na velmi zajímavé ceny za „eurovíkend“ v Turecku. Nejlevnější pokoj pro 2 osoby zakoupíte za 450 Kč. Proto není nereálné se vejít do 3 tisíc komplet !

Podívej se na nabídku nejlevnějších hotelů v Istanbulu >>

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Istanbul“ caption=“Aktuální předpověď počasí Istanbul“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Joji 28.2.2013, 16:18

  Ahoj, koukal jsem na nabídku, ale to je cena pouze za letenky, ale připočítají se mi i Taxes, který vydají za dalších 34 Eur, tkže výsledná cena je o dost vyšší.

  • Dave 28.2.2013, 16:30

   Ahoj, příspěvek je již týden starý, takže ty nejlevnější letenky byly vyprodány.

   Cena zde uvedená byla vč. tax i poplatků, tzn. konečná.

   Další várka přijde nejspíš až na podzim, nicméně i teď se dají sehnat za 105€, což pořád ujde.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.