Víkendové letenky z Prahy do Lyonu – 1.307 Kč

Foto: Staré centrum Lyonu - Stuck in Customs, licence CC

Rádi byste vycestovali za poznáváním evropských destinací? Zároveň jste však limitování časovými možnostmi? Pak nezbývá než využít nejlepších víkendových letenek z Prahy! Společnost easyJet operující na trase Praha – Lyon nabízí v zimním letovém řádu výhodné spoje každý pátek a neděli, přičemž odlet v pátek je v 16:40 a návrat v neděli v 20:35. Nebudete tak potřebovat ani jeden den volna a užijete si skvělý víkend v tomto francouzském městě.

Lyon letenky (cena při 4 osobách)
lys
  • Rezervuj letenku na easyjet.com
  • Cestu lze uskutečnit do konce března 2014
  • Tip: využijte měsíční / roční přehled pro nalezení nejnižších cen

Cestovat samozřejmě můžete i v jiných dnech a nejnižší dostupné ceny pro víkendové letenky začínají právě na 1.307 Kč. Ke konečné ceně rezervace bude připočítán transakční poplatek ve výši 300 Kč, který je rozpočítán mezi celkový počet osob. EasyJet dovoluje přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56x45x25 cm a neomezené hmotnosti.

Z letiště se do centra města Lyonu dopravíte letištním expresem za 13,50 €, případně můžete využít taxi, kdy cena za jízdu činí 40 €.

Levné hotely v Lyonu od 980 Kč

Chcete-li mít jistotu levného ubytování ve Vámi vybrané lokalitě města, měli byste si vybírat ubytování s předstihem. Nejlevnější hotely v Lyonu rezervujte od 980 Kč / dvoulůžkový pokoj. Doporučuji však využít možnosti zrušení rezervace zdarma, a to pro případ kdy by se mohla objevit zajímavá nabídka a akční ceně hotely Lyon – 50%.

Vhodné ubytování pro více osob tvoří soukromý apartmán. Nejznámější portál s nabídkou těchto ubytovacích zařízení je Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lyon, Francie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.