Víkendový Island z Katovic za 1.805 Kč

Island
, licence CC

Využijte dnešní slevy k nákupu výhodných letenek do země ohně a ledu, ve které můžete strávit příjemný víkend relaxováním koupelí v jedinečných geotermálních lázních a přitom třeba sledovat na obloze úchvatnou Auroru borealis. Další víkendový den si vyhradíte k návštěvě k tzv. Zlatého trojuhleníku, jež zahrnuje dechberoucí vodopád Gulfoss, Národní park Thingvellir a vařící vodu tryskající gejzír Strokkur.

Nejlevnější zpáteční letenky s Wizzairem pořídíte na březnový víkend za 294 zlotých, což v přepočtu činí 1.805 Kč. Cena je podřízena vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discount Club během nákupu letenek. Na cestu si taktéž musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem, do kterého se na krátkou víkendovou návštěvu bez problému určitě zabalíte.

 • Rezervuj Katovice – Reykjavík za 294 zł / 1.805 Kč na wizzair.com
 • Termín: 10.-13. března 2017

V ceně letenky malé příruční zavazadlo maximálních rozměrů 42×32×25 cm a neomezené hmotnosti.

Letenka Katovice – Reykjavík

Modrá laguna

Pobyt v Modré laguně si můžete zarezervovat předem na www.bluelagoon.com, přičemž základní vstupné začíná na 40 eurech, zahrnuje vstup a léčivou masku ze siliky. Pobyt v areálu lázní pak není nijak časově omezen.

Auto, přespání…

Abyste vše stihli a užili si víkend na maximum, vypůjčení automobilu bude nezbytností. Za 3 denní pronájem zaplatíte cca 100 eur. Můžete zkusit i lokální půjčovny Geysir.is či Sadcars.is, kde pořídíte auto ještě o 30 euro levněji.

Příklad ceny za pronájem auta na Islandu

Ubytování vyřešíte nejlépe přespáním v Reykjavíku, kde seženete dvoulůžkový pokoj za necelé dva tisíce na noc. Alternativně se podívejte po nabídkách na Airbnb, kde můžete narazit na velmi zajímavé možnosti ubytování.

Parkujeme na letišti v Katovicích

Nezapomeňte, že katovické letiště stále nabízí 90% slevu na parkování (parking P1) pro auta s českými a slovenskými SPZkami. Stačí při výjezdu předložit slevový kupón ve formě obrázku na mobilu nebo nahlásit, že máte českou či slovenskou registrační značku. Parkování na víkend vás tak vyjde na pouhých 11 zlotých.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 4

 • Adam 29.12.2016, 16:30

  Nakonec jsem koupil na 24. Března za 3000 🙂 Jsem natěšený jako mal dítě! 😀

 • David 28.12.2016, 21:49

  Díky za tip! Koupeno na konec března (týden) za necelé 2000,- kč 🙂

 • Adam 28.12.2016, 12:34

  Ano, také tam vidím jiné ceny. Sledoval jsem od začátku a myslím, že ty nejlevnější ceny tam byli tak hodinu a půl. 🙂

 • Borek 27.12.2016, 18:15

  Už je to za jiné ceny 🙁 Nemá někdo podobný termín za stejnou cenu?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.