Volotea: letenky z Prahy do Benátek – 965 Kč

Itálie
Benátky - gondoly / Lukáš Horák, licence CC

Co se vám vybaví, když se vysloví Benátky? Vodní kanály, gondoly, Náměstí sv. Marka, Dóžecí palác nebo snad romantika? Vydejte se do nejromantičtějšího města na světe, rozkládajícího se na 118 ostrovech, které propojuje více než 400 mostů.

Aktuální nabídka španělských aerolinií Volotea vaše rozhodování ulehčí. Zpáteční letenky z Prahy na hlavní benátské letiště Marco Polo jsou dostupné za 35 € nebo-li 965 Kč. Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Supervolotea, které stojí na jeden rok 40 €.

 • Rezervuj letenku Praha – Benátky za 35 € / 965 Kč na Volotea.com
 • Cestovní období:  3 – 30. dubna 2015

V ceně letenky je zahrnuta přeprava 2 kusů kabinových zavazadel o maximálních rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, přičemž váha prvního z nich nesmí překročit 10 kg.

Praha - Benátky
Praha – Benátky (Marco Polo)

Kde složit hlavu?

Při hledání ubytování vás může překvapit vyšší cena za hotely v samotných Benátkách, proto zvažte také možnost přespávání na pevnině, a to v Mestre, ze kterého se dopravíte do Benátek velmi frekventovanou dopravou za pár minut autobusem nebo vlakem.

 • Porovnejte ceny ubytování v Benátkách a Mestre
 • Cestovní pojištění pro pobyt v Itálii si můžete sjednat zde >>

Přesuny v Benátkách a v benátské laguně

Pokud ze svého pobytu chcete vytěžit maximum, jistě se vám vyplatí pořízení jedno či vícedenní turistické jízdenky, která platí pro dopravu v celé benátské laguně, můžete využít k výletům na ostrovy Murano, Burano či Lido, dále pak k přesunům z Mestre do Benátek. Za příplatek 4 €/směr k této turistické jízdence můžete využít autobus z letiště Marca Pola.

 • Více informací o turistických jízdenkách a pasech naleznete zde>>

Členství Supervolotea?

Volotea nabízí obdobné členství jako Wizzair s tím, že za rok zaplatíte 40 €. Supervolotea členství umožňuje cestovat znovu svému členovi a jeho doprovodu o několik eur levněji. U dražších letenek je cenový rozdíl 10 €, tzn. že znovu se vyplatí zakoupit členství již při první cestě. S členstvím rovněž získáváte přístup k exkluzivním nabídkám, o kterých se dozvíte jako první. Nezapomeňte, že členství můžete využít také k nákupům letenek do dvou francouzských destinací Nantes a Bordeaux, které Volotea z Prahy nalétává.

jen blbni Generali
Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 9

 • Pytelson 2.12.2014, 15:25

  Má někdo to členství? Předpokládám, že majitel členství musí letět také a já bych se klidně přidal, ale nesmí být termín letu na začátku měsíce.

 • Klára 2.12.2014, 14:53

  Prosím nemáte někdo členství, které bych si mohla „zapůjčit“? Nebo jeden z cestujících musí mít členství na své jméno? Děkuji 🙂

  • Dave 2.12.2014, 15:30

   Členství funguje stejně jako u wizzairu – tedy člen musí letenku koupit také, jinak sleva neplatí. Proto jej nelze zapůjčit a u těchto cen se ani nevyplatí koupit letenku navíc, která se neproletí.

 • Venca 2.12.2014, 13:59

  Dobrý den. Prosím Vás, když si chci koupit letenky pro 2 osoby, stačí mi, abych měl pouze jedno členství? Děkuji

  • Lukáš Horák 2.12.2014, 14:03

   Dobrý den Venco, ano, stačí Vám jedno členství.

 • Tomáš 2.12.2014, 13:37

  V Benátkách jsme byli s přítelkyní zhruba týden zpátky a nezbývá mi než doporučit ubytování na ostrově Lido – Hotel La Pergola di Venezia. 🙂 ubytko za tisícovku na noc pro dva (lodí 10 minut od náměstí Sv. Marka), snídaně v ceně.. 🙂

  • Michal Turak 2.12.2014, 18:01

   prosim ta to bola nejaka akcia na to ubytko, kedze ceny na bookingu su omnoho vyssie ako 1000CZK?dik

  • Lukáš Horák 2.12.2014, 18:25

   Michale, zkuste se podívat na ubytování v soukromí přes Airbnb, nabídka je pestrá, ale obecně nečekejte cenu pod 1 tis. za noc.

  • Tomáš 3.12.2014, 07:00

   Michale, my ho měli za zhruba 540 Kč/2 osoby/noc díky akci od jednoho z prodejců pobytů 😉 nicméně s pánem se dá rozumně domluvit, takže když budeš vědět přesný termín, tak jim napiš přes kontakty na jejich stránkách a on Ti určitě udělá cenu. Kdyby náhodou, tak mi dej vědět, napsal bych mu. 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.