Vratislav (Wroclaw): luxusní 4*h v centru – 819 Kč

Polsko Ubytování
Náměstí Rynek za slunečného počasí, licence CC

Vydejte se do 4. největšího města Polska – Wroclawi. Projděte se po nábřeží řeky Odry, navštivte japonskou či botanickou zahradu a poseďte u kávy na starém a malebném náměstí Rynek. Pokud by snad počasí nepřálo, relaxujte v jednom z největších aquaparků východní Evropy. K večeři doporučuji restauraci Kuchnia Marche v centru města, kde se po 20. hodině podávají jídla za 50%.

Velmi zajímavou nabídkou totiž láká své hosty 4* hotel HP Park Plaza, který je umístěn v samém historickém centru Vrastislavy. Nabízí 50% zvýhodnění a tím pádem dvoulůžkové pokoje pouze za 32€ / 819 Kč! Hotel mimo svou polohou zaujme i dodatečnou nabídkou, která zahrnuje pozdní odhlášení z hotelu (o 15:00), volným vstupem do sauny, bezplatným půjčením kol a parkováním zdarma!

  • Rezervuj pokoj ještě dnes – hrs.de/deals-wroclaw
  • Dostupné jsou víkendové termíny od října do prosince

Návštěvu tedy můžete naplánovat i na adventní víkendy. Jízda autem z Prahy zabere přibližně 3,5 – 4 hodiny. Nejste-li řidiči, přímé spojení zakoupíte u dopravce Polskibus.com, který nabízí jízdenky v rozmezí 200 – 400 Kč.

Ubytování

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Wroclaw{}3-default.png|Bolesława Drobnera 11-13, Wroclaw, Poland{}lodging_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Monika 17.11.2013, 12:32

    Doporučuji platit ve zlotých. Ačkoliv je objednávka v eurech, v hotelu je nechtějí. Směnárny byly zavřené, v hotelu také jednu mají, ale tam je výměna extra drahá. Musela jsem pana recepčního alespoň třikrát upozornit na to, že objednávka byla v eurech a tedy ve zlotých platit nebudu. Nakonec to přepočítal a místo 32 jsme platily 35, což zase tak hrozné není, ale výsledná cena se vyhoupne trošku výš. Jinak pozor na to, že téměř za vše se v hotelu platí. S výjimkou enormně měkké postele bylo všechno fajn, krásné ubytování s dobrou polohou.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.