Winnipeg: letenky do kanadské Manitoby – 13.565 Kč

Kanada
Downton sunset ve Winnipegu / Travel Manitoba, licence CC

Nechte se zlákat kouzelnou přírodou ve střední části Kanady. Na jihu provincie Manitoba zavítejte do města Winnipeg a vyjeďte si do nedalekých Kanadských prérií.

V aktuálně zvýhodněném tarifu můžete letět mezi Prahou a Winnipegem již za 13.565 Kč, lety jsou dostupné i přes letní prázdniny letošního roku.

K dispozici je mnoho variant letů (různé délky přestupů) i v jednom dni, které nejsou na první vyhledání dostupné. Chcete-li pomoci s konkrétním termínem, obraťte se na mě v komentáři níže. Tuto variantu můžete využít například k návštěvě Montrealu. Naleznete-li levnější variantu, dejte nám o ní prosím vědět.

Letenky Winnipeg
Letenky Winnipeg

Změnu dat a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání a zadáním výběru. Případně vám může pomoci tento návod.

Víza do Kanady jsou od listopadu loňského roku zrušena, pro pobyt do 60 dní vám postačí platný cestovní pas. Parkování na letišti v Praze poskytuje např. Goparking.cz, ke kterému využijte promo kód CLC001.

Hotely, hostely, automobil – Winnipeg

Ubytování v samotném městě Winnipeg s přehledem pořídíte okolo 1 tisíce korun za dvoulůžkový pokoj. K výběru je zhruba 52 ubytovacích zařízení. Možnosti nabídek se slevou 50% v této oblasti příliš není, denní kontrola aktuálních akcí však může přinést své plody.

O chlup levnější nabídky naleznete v místních hostelech.

Chcete-li poznat pravou přírodu v okolí Winnipegu, měli byste zvažovat nad rezervací auta. Vypůjčení na týden s vyzvednutím na letišti vychází na týden od 5,5 tisíc.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.