Wizzair 20%: letenky z Brna do Londýna – 759 Kč

Velká Británie
Londýnské panoráma a autobus - Scott Anderson, licence CC

Na Velikonoční pondělí si aerolinka Wizzair připravila slevu ve formě 20% na všechny lety a destinace. Jednou ze zajímavých variant, jak slevu využít, je koupě zpáteční letenky z Brna do anglické metropole. Návštěvu jarního Hyde Parku včetně procházky kolem břehů Temže si užijete za 759 Kč.

Dostupné termíny za nejnižší cenu 759 Kč:

  • květen: 15, 27
  • červen: 7, 12
  • květen: 20, 29, 31
  • červen: 3, 12, 14, 17

Cena se vztahuje na členy WDC. Pokud členství ještě nemáte, připočtěte si k celkové rezervaci částku 750 Kč za roční členství – po tuto dobu pak budete cestovat za 270 Kč / let levněji (vyplatí se tedy již při první cestě 2 a více osob). Zavazadlo lze bezplatně přepravit do rozměrů 42 x 32 x 25 cm.

Letenky do Londýna
Letenky do Londýna

Hotely v centru

Chystáte-li se na krátký výlet do Londýna, doporučuji zvážit výběr hotelu. Levnější hotely jsou umístěné právě na okrajích Londýna, ze kterého Vám může zabrat dojíždění londýnským metrem i přes hodinu času, nehledě na finanční stránku veřejné dopravy z vnějších pásem Londýna. Ideální je proto okruh 2km a méně. Počítejte však s cenami kvalitnějších hotelů okolo 1.500 Kč / noc a pokoj.

Levnou variantou pak velmi často bývá přespání v hostelu, kdy se za rozumnou cenu dostanete i do hostelů v okolí Hyde Parku.

Letiště Londýn Luton (LTN)

Z letiště do centra Londýna jezdí několik autobusových společností - Terravision (£10), National Express (£5) či EasyBus (£2). Ceny se odvíjí od konečné zastávky v Londýně. Na výběr je např. z Baker Street, Victoria station, Portman square a jiné. Doba jízdy od 40 do 80 minut.
Vlakové nádraží je vzdálené přibližně 10 minut jízdy od letiště (k dispozici je zdarma shuttle bus, pokud máte železniční jízdenku se stanicí Luton Airport). Vlaky National Rail doporučuji využít spíše k cestě do okolí než do Londýna - časove ani finančně se nevyplatí.
ano - zdarma
Úschovnu zavazadel naleznete u check-in přepážek. Sazba za 24 hodin činí £6. Balící služby jsou za £7 / zavazadlo.
Holiday Inn, Ramada, easyHotel, Hampton - zobrazit ceny

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Lord de Wolf 22.4.2014, 12:28

    pozdě… 🙁

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.