Z letiště do centra Londýna – 59 Kč

, licence CC
Příklad cen Letiště - Londýn
Příklad cen Letiště – Londýn

Letíte-li v následujících měsících do Londýna, určitě budete potřebovat transfer z letiště. Pokud tedy přiletíte na letiště Londýn Luton, Stansted nebo Gatwick, využijte současnou nabídku nejlevnějších jízdenek mezi letištěm a centrem města. Jednosměrné jízdenky začínají na 2 librách, zpáteční pak na 4, tedy 118 Kč za transfer z letiště a zpět.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London Stansted Airport{}bomber-2.png|London Gatwick Airport{}bomber-2.png|London Luton Airport{}bomber-2.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • nodi 26.4.2013, 14:57

  EasyBus – never more. Maník si vzal moji jízdenku z internetu, 15 minut telefonoval s centrálou aby mi pak oznámil, že číslo mé rezervace nenašli, tudíž si zaplatím 17 liber a mám si to vyřešit u přepážky na letišti.
  17 liber za 2 hodinovou cestu, kterou vlak za stejnou cenu urazí za 20 minut? No o na letišti klasika – nikdo u přepážky. Easy choice for next time.

 • Jan33 19.3.2013, 14:12

  Čerstvá zkušenost (LGW->L Pá, L->LGW Po) zácpa, zpoždění. 1 hodinu čekání. Malé 14 místné dodávky. £12 za jízdenku předem. Never more 🙁

 • Dave 15.3.2013, 13:19

  Souhlasím, že TERRAVISION je o dost kvalitnější dopravce, který funguje nejen v Británii.

  Osobní zkušenost s easybusem mám dobrou, je pravda, že jsem služeb využil před 2 lety 🙂

 • travellingkatherine 15.3.2013, 11:21

  Ani se EasyBusu nedivím, že zlevňuje, posledně jsem si řekla, že s nimi už nikdy nepojedu, a vsadím se, že společně se mnou víc lidí. Čekala jsem na Stanstedu na spoj přes hodinu, nikde nic, busů ostatních společností (hlavně TerraVision) přijelo asi dvanáct a ten náš nikde, nějaký jízdní řád je očividně moc nezajímal. A to jsem přilétala tak pozdě, že už Londýn rozhodně nějak zacpaný nebyl. Nakonec přijel minibus, sotva jsme se tam všichni narvali a svorně jsme prohlásili, že příště zkoušíme TerraVision. Takže EasyBus ano, pokud chcete hlavně ušetřit a nespěcháte. Máte-li v Londýně už něco naplánované krátce po příletu, zvolila bych jiného, spolehlivějšího dopravce.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.