Z Prahy do Chongqingu nebo Xianu – 12.312 Kč

Foto: Terakotová armáda by Milan M., licence CC

Chtěli byste poznat nevšední turistické destinace? Vydejte se do nitra Čínské lidové republiky. Letenky z Prahy do měst Xi´An a Chongqing nabízí finský národní dopravce Finnair za jednotnou cenu 12.312 Kč. V případě, že se rozhodnete navštívit obě destinace na jeden zátah, tak ani za multicity letenku nedáte více jak 12.312 Kč. V okolí Chongqingu doporučujeme výlet do města Le-Šan k soše Lešanského Buddhy – fotky na našem Pinterestu. V Xianu navštivte Terakotovou armádu!

Praha - Helsinky - Xian
Letenky do Xi´An
  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky nebo na finnair.com (12.337 Kč)
  • Cestovní období: Xian – 14.6.-25.10.2013, Chongqing – do 28.2.2014
  • V ceně zavazadlo o hmotnosti 23 kg

Vyhledávat termíny doporučuji u finnairu, systém je podstatně rychlejší a má větší časový rozptyl (+/- 3 dny). Při své cestě si můžete naplánovat i stop v Helsinkách. Rezervace tohoto routingu stejně jako multicity lze pouze u nás.

Vízum do Čínské lidové republiky

Před vstupem na území Číny je nutné vyřídit víza. Cena víza zde. O vízum si zažádáte na

  • Velvyslanectví ČLR v ČR, Pelléova ulice 22, 160 00 Praha 6, tel: 224 322 235

Dle reakcí na facebook je vhodné si vyběhat vízum co nejdříve, jelikož s plánovaným veletrhem v Číně roste i počet zájemců a tím se neúměrně prodlužuje čekací doba.

Hotely v Xian a Chongqing

Ubytování ve průmyslovém městě Chongqing zarezervujete již za 307 Kč pro dvě osoby. Kvalitnější 3* hotely začínají na cenách 340 Kč. Tedy cestování po Číně rozhodně nezatíží Váš rozpočet. V Xi An neboli Sianu rezervujte pokoje od 314 Kč. Xian patří k nejnavštěvovanějším destinacím Číny. Najdete zde mnoho zajímavých památek jako jsou: Velká pagoda divoké husy, Zvonová věž, muzeum provincie Šen-si nebo již zmíněná Terakotová armáda.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chongqing{}3-default.png|Xian, Čína{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Ivana 3.5.2013, 17:09

    diky za upozornění na akci, fungujete skvěle!!i novinky pomoci RSS jsou supr.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.