Za Šikmou věží z Německa do Pisy – 625 Kč

Foto: Šikmá věž, Pisa - giovanni_novara, licence CC

Na pár dní si užít italské atmosféry mohou zejména obyvatelé západních Čech. Díky akční nabídce společnosti Ryanair můžete zakoupit zpáteční letenky z Norimberku do italského Pisy za 24€ / 625 Kč. Nejlevnější letenky do Toskánska zakoupíte ve úterky a čtvrtky, díky promo akci od německého Müllera.

Letenky z Norimberku do Pisy - 24€
pisa
  • Rezervuj letenku v promo akci na ryanair.com/muller
  • (na webu klikni na Book now a vyber daný let)
  • Cestovní období: 1. – 17. října 2013

Sleva 5€ se počítá na let a osobu. Není tedy nutné rezervovat letenky zvlášť, sleva je odečtena hromadně. O pár eur dražší letenky zakoupíte taktéž s odletem z Lipska. V ceně je samotná letenka vč. tax a poplatků + příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pisa nebo Florencie?

Pokud se vydáte spíše na průzkum a procházku městy než pro pobyt u Tyrhénského moře, hledejte ubytování ve Florencii. Pisa, stejně tak jako Lucca, Vám zabere na nejvýš jedno odpoledne. Florencie toho může nabídnout o mnoho více a hlavně díky větší konkurenci hoteliérů lze sehnat zajímavější ceny.

Dopravu mezi městy bezpochyby zvládnete lokálními pohodlnými vlaky. Lísky zakoupíte na nádraží a cena se pohybuje v průměru okolo 7€. Pokud se však vydáte svobodně brouzdat silnice v Toskánsku, rezervujte si automobil na letišti v Pise.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Pisa, Itálie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.