Zájezd: Dubaj, SAE – 10.290 Kč

SAE
, licence CC

Kdo by měl chuť navštívit místo všedního Tuniska či Egypta trochu vzdálenější destinace může vyrazit například do Dubaje. Zájezdy s polopenzí začínají na velmi zajímavé částce a to 10.290 Kč. Pokud upřednostňujete jen krátkodobý pobyt ve městě a delší dobu na pláži, vyberte si hotel, který je umístěn v oblasti Ras al-Khaimah.  Pokud máte pocit, že Vám polopenze nebude stačit, tak nejlevnější ALL INCLUSIVE pořídíte za 14.090 Kč !

Na výběr máte z nepřehledného množství variant odletů i hotelů. Online rezervaci provádějte zde. Před odjezdem si však nezapomeňte vyřídit vízum.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png|Ras al-Khaimah{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Dubai“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Martna 15.7.2015, 12:10

  Co je na tom komedie? Každý chce cestovat jinam a vidět něco jiného. Někomu vedra vadí někomu ne.Jste neskutečně hloupá paní Lenko…

 • Lenka 30.7.2012, 19:12

  Docela komedie, nabízet zájezd do Dubaje v době místní hromadně utíkají do Evropy (viz. Zell am See), protože teploty tam jsou nesnesitelné a  v podstatě se tam venku nedá být (neplatí pro otroky).
  Navíc právě začal ramadán, takže je to tam ještě větší „zábava“ než obvykle.

  • cestujlevne 30.7.2012, 22:11

   Můžeme debatovat nad celkovou nabídkou letních dovolených. Nač jezdit do Turecka, Tunisu nebo Egypta? Teploty se také pohybují okolo 40°C.

   To ale není podstata těchto stránek, mi poukazujeme na levné a zajímavé tarify, ceny, promo akce! A myslím si, že být v Dubaii, nehledě na roční období, za 10 tisíc s letenkou i ubytováním a stravou, je hodně zajímavý úlovek.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.