Zájezd: Pattaya, Thajsko na 9 až 15 dní – 13.338 Kč

Doporučujeme
Typické thajské loďky - MikeBehnken, licence CC

Rádi byste poznali exotiku v podobě Thajského království, ale zároveň nemáte odvahu vyrazit na vlastní pěst? Poté Vás jistě nadchne nabídka německé cestovní kanceláře ITS.

Aktuálně lze zakoupit zájezdy do Pattayi a okolí, nedaleko Bangkoku, od 13.338 Kč. Odlet je z Mnichova, kam vás zdarma přepraví žluté autobusy z Prahy nebo obdržíte parkování na letišti zdarma.

 • Rezervuj na dovolena.cz/thajsko
 • Termíny na listopad/prosinec 2013
 • Po výběru termínů klikněte na další termíny (více možností)
 • V případě zájmu s rezervací neváhejte!

Doporučuji 15 denní zájezd v 3* hotelu za 15.255 Kč (viz. náhled).

Ačkoliv je Pattaya známá především svým nočním životem, místní poloha u pláží Thajského zálivu si jistě najde zájem celé cestovatelské škály. Není problém se místními autobusy přepravit i do Bangkoku. Víza do Thajska řešit nemusíte, pro cesty do 30 dní lze vstoupit do země bez víz.

zájezdy pattaya

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Pattaya{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • ssinka 23.10.2013, 19:06

  proc nevyuzit jako vychozi bod?….

 • Dave 23.10.2013, 16:19

  Nemyslím si, že je relevantní srovnávat zájezd od CK s tím, co lze vidět na vlastní pěst a už vůbec ne zájezdy s jinými lokalitami, jelikož cenově jsou úplně jinde.
  Souhlasím s tím, že Pattaya může být nejhorší místo z Thajska, rozhodně je ale 1000x lepší jak Egypt! 🙂

 • Sam 23.10.2013, 13:29

  Pattaya je opravdu nejhorší destinace v Thajsku. Thajsko jsem projel za 2 měsíce velmi důkladně, ale Pattayu jsem samozřejmě vynechal. Škoda, cena je opravdu luxusní.

 • pan Jára 23.10.2013, 11:23

  Uz sem slavil… ale Pattaya je thajskej odpad…. skoda 🙁

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.