Zájezd: Tenerife, Kanárské ostrovy z Drážďan – 5.945 Kč

, licence CC

Foto: Peng / wikipedia

Velmi zajímavou možnost k nákupu nyní naleznete na stránkách německé mutace portálu Expedia. Ta ve svých nabídkách zájezdů nabízí dovolenou na Kanárských ostrovech již za 6.460 Kč. V ceně je letenka z Drážďan, transfer na 3* hotel se snídaní a Zug zum Flug jízdenku. Cena se mění v závislosti na výběru hotelu a termínu. Nejnižší nabídku naleznete za 251€ s odletem 7.dubna po dobu 5 dní a kvalitou hotelu popsanou níže.

Tenerife - příklad cen
Tenerife – příklad cen
  • Rezervace na expedia.de/canaria
  • Datum dovolené: od 7.dubna
  • Minimální počet dní: 5 dní (odlet ráno, návrat večer)
  • Kvalita hotelu: 3*hotel se snídaní je hodnocen uživateli 4,4/6 bodů a doporučuje jej 85,7% hostů

AKTUALIZACE: Nyní naleznete termíny za 231€ – 5.945 Kč, viz. náhled

Zug zum Flug

Tato služba dává možnost všem zákazníkům využít německé vlaky zdarma na území Německa. Postačí Vám tedy jízdenka na nejbližší zastávku na německém území a poté již můžete pokračovat bezplatně na letiště s touto poukázkou Zug zum Flug.

Do Drážďan se Student Agency

Pro severočechy je tento tip jasným cílem. Ale ani z Prahy není dostupnost nejhorší, cesta do Drážďan trvá přibližně 2 a půl hodiny. Případně můžete využít linku společnosti Student Agency z Prahy přímo na drážďanské letiště za 700 Kč.

[forecast location=“Tenerife“ caption=“Aktuální předpověď počasí Tenerife“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tenerife{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.